Çözüldü Pendik/Güzelyalı mahallesi veya Orhangazi mahallesi bölgesine Gigafiber gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, Güzelyalı Mahallesi planlar içerisindedir.
Teşekkür ederim yalnız size bir şey sormak istiyorum. Ben şu anda tam olarak iki mahalle sınırında oturuyorum ama resmiyette oturduğum mahalle Orhangazi olarak geçiyor. Ancak şu an TurkNet'in YAPA altyapısındayım ve YAPA'nın olduğu port ta Güzelyalı mahallesinde bana uzalığıysa 1.5 km civarı. Sorun şu: Güzelyalı mahallesine GigaFiber geldiğinde ben bunu kullanabilecekmiyim?

Teşekkür ederim yalnız size bir şey sormak istiyorum. Ben şu anda tam olarak iki mahalle sınırında oturuyorum ama resmiyette oturduğum mahalle Orhangazi olarak geçiyor. Ancak şu an TurkNet'in YAPA altyapısındayım ve YAPA'nın olduğu port ta Güzelyalı mahallesinde bana uzalığıysa 1.5 km civarı. Sorun şu: Güzelyalı mahallesine GigaFiber geldiğinde ben bunu kullanabilecekmiyim?
Çalışmalar mahalle bazında yapılıyor. İşlemler Güzelyalı Mahallesindeki tüm sokaklarda sırayla tamamlanacaktır. Orhangazi Mahallesini de talep olarak proje ekibimize ileteceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül Esenler/Tuna mahallesi için bir çalışma varmıdır, bir süre bilgisi verebilirmisiniz ?
Merhaba, evet bölgeniz planlar arasındadır. Süre bilgisi veremiyoruz ne yazık ki. Mevcut aboneliğiniz varsa sizi bilgilendiriyoruz. Eğer abonemiz değilseniz Altyapı Sorgulama sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Aktivasyon süreci tamamlandıktan sonra hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı