Penisimin sağ topu ağrıyor

Teşekkürler yayılma dediğiniz sol topumadadamı bir şey olabilir? İnternnetten araştırdımda buz koyunca ağrısı geçer diyorlar bu doğru mudur?

Pardon hocam adlarını bilmiyorum :D
Soğuk tutarsanız çocuğunuz olmaz hocam.
Şaka bir yana aynı doktora gitmenizi önermem. Önemli bir şey olabilir.

Hidrosel olabilme ihtimali var. Testis içine sıvı birikirse buna hidrosel deniliyor. Bu sıvı birikimi çok düşük bir ihtimal olsa bile ağrı yapabilir. Doktor öyle bir şey görmediyse sorun yok tabii.

Arkadaşlar bu konuyu açmadan önce çok fena utandım ama ben konuyu açmaya karar verdim. İlk önce başlıktan anlıyorsunuz penisimin sağ topu ağrıyor arkadaşlar. Doktora gittim enfeksiyon kaptığını öğrendim. Antibiyotik yazdı, aldım. Kulandım ve gayette iyi geçmişte ama bu son zamanlarda 1-2 gün içerisinde ağrılar tekrar var. Tekrar mı gideyim? Yoksa ne yapmalıyım?

İdrar yolu iltihaplanması olabilir çiş yaparken de ağrıyorsa büyük ihtimalle ondandır.

Arkadaşlar aslında hiçbir şey yokmuş enfeksiyon yok olmuş yani nasıl denilir bilmiyorum psikolojimle alakalı olabilir dedi ve bende kafaya takmayınca geçti ağrıları hepsi psikolojimin suçuydu teşekkür ederim genede hepinize :D

Geri
Yukarı