Peniste yağ bezesi

Furkanloji

Hectopat
Arkadaşlar; penisimde yağ bezesi var ama internette araştırdığımda fordcye diye bir şeymiş, yaklaşık 50 tane nokta gibi sivilce gibi ama sıkmaya çalıştığımda sıkılmıyor. Doktora gittim bunun için, doktor bana bunlar kıl kökü dedi. Başta şaka falan yapıyor sandım ama penisin derisinde kıl kökünün ne işi var? Yaklaşık 2 yıldır böyle hiç de kıl çıktığını görmedim. Tedavisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf atma şansın var mı? (!) Hocam doktora gitmişsin, merak ettiklerini ona sorsaydın keşke. Adam o kadar yıl boşuna okumamıştır herhalde, yanlış bilgi vereceğini düşünmüyorum.

Fotoğraf atma şansın var mı? (!) Hocam doktora gitmişsin, merak ettiklerini ona sorsaydın keşke. Adam o kadar yıl boşuna okumamıştır herhalde, yanlış bilgi vereceğini düşünmüyorum.

Hocam adam şeyinin fotosunu mu atacak yaw.

Arkadaşlar; penisimde yağ bezesi var ama internette araştırdığımda fordcye diye bir şeymiş, yaklaşık 50 tane nokta gibi sivilce gibi ama sıkmaya çalıştığımda sıkılmıyor. Doktora gittim bunun için, doktor bana bunlar kıl kökü dedi. Başta şaka falan yapıyor sandım ama penisin derisinde kıl kökünün ne işi var? Yaklaşık 2 yıldır böyle hiç de kıl çıktığını görmedim. Tedavisi var mı?

Forumdaşım, penisin vücut ile birleşim noktasında kılların kökü derinin hemen altında olduğundan kıllar çıktıkça kökleri belirginleşir; herkeste var onlar...
Penis etli bir yapı değil de, katman katman (Sertleşmeyi sağlayan kasımsı yapılar...) bir yapı olduğundan kıl kökleri derinin hemen altında bulunur, telaşa gerek yok.

Bu tarz durumlarda tedavi olmaz. Öyle ilaç içeyim bekleyeyim geçsin diye bir durum yok. Cerrahi operasyon lazım. Özetle doktor penisini uyuşturacak neşterle ufak bir kesik atıp bezeyi alıp geri kapatacak. İlk gün penisini hissetmeyebilirsin dert etme ertesi gün geçer. Hadi geçmiş olsun. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı