Penta çift tık ve scroll bozuk fareye nasıl bakım yapar?

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Logitech G305 fare kullanıyordum alalı 7-8 ay oldu her iki tuş çift tıklıyor ve orta scroll tuşu da ters işlem yapıyordu. Gönderdim servise bugün takip ettiğimde tuş bakımları yapıldı olarak not düşülmüş. Bozuk olan bir ürünü parça ya da ürünü komple değiştirmek yerine nasıl oluyor da bakım ile düzeltebiliyorlar? Çünkü ürün elime ulaştığında Logitech Global firmaya başvurmayı düşünüyorum.

Sorun nasıl çözüldü bilmiyorum ama 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanuna göre garanti süresi içerisinde aynı sorun birden fazla tekrar ederse seçimlik haklarınızı kullanma hakkınız doğar.

Yani sorun düzelmezse, ister iade, ister ücretsiz tamir, ya da ürün değişimini talep edebilirsiniz.

2 yıllık Pugio 2'ye değişim verip bir üst modelini göndermişlerdi. 8 aylık ürüne bakım yapmaları tuhaf olmuş.

2 yıllık Pugio 2'ye değişim verip bir üst modelini göndermişlerdi. 8 aylık ürüne bakım yapmaları tuhaf olmuş.

Ben de oraya takıldım bakımdan kastları ne acaba? Yani tuşu değiştirsen tamam da.

Logitech farelerin bakımını arada bende yapıyordum. Genelde içine toz pislik dolmuş oluyor ve fare tekerleği yağlanıyor. Söküp bunları temizlersen eski haline dönüyor.

Orta tekerlek için olabilir de sağ ve sol çift tık için ne diyorsun?

Sorun nasıl çözüldü bilmiyorum ama 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanuna göre garanti süresi içerisinde aynı sorun birden fazla tekrar ederse seçimlik haklarınızı kullanma hakkınız doğar.

Yani sorun düzelmezse, ister iade, ister ücretsiz tamir, ya da ürün değişimini talep edebilirsiniz.

Öyle yapacağım gelince bakalım.

Geri
Yukarı