Penta teknik servisi nasıl?

HeraldV

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
MSI marka cihazımın teknik servisi penta teknik servis üzerine kayıtlı olduğu için ısınmadan kaynaklı sorunum için cihazımı bu hafta göndereceğim.

Daha önce tecrübe etmiş olanlar firma hakkında olumlu/olumsuz fikirlerini söyleyebilir mi?

Teşekkürler,
İyi forumlar.

MSI marka cihazımın teknik servisi penta teknik servis üzerine kayıtlı olduğu için ısınmadan kaynaklı sorunum için cihazımı bu hafta göndereceğim.

Daha önce tecrübe etmiş olanlar firma hakkında olumlu/olumsuz fikirlerini söyleyebilir mi?

Teşekkürler,
İyi forumlar.

Şikayet varda memnun olmayanlarda var olanlarda MSI'ın desteklediği bir servis ise gönderin derim veya MSI'ın kendi servisine.

Teşekkürler,
İyi forumlar.

İçime sinmedi şahsen empati kurdum ama uzak durardım.

Şikayet varda memnun olmayanlarda var olanlarda MSI'ın desteklediği bir servis ise gönderin derim veya MSI'ın kendi servisine.
Servis point'e göndermeyi düşündüm fakat okuduğum yorumlar orada daha feci. Düzgün yolladım bozuk geldi gibi yorumlar bile var.
İçime sinmedi şahsen empati kurdum ama uzak durardım.
Cihaz daha 0 hocam. En kötü yenisini verirler diye umut ediyorum ama bakalım.

Teşekkürler,
İyi forumlar.

Isınma sorununa geçici olarak laptop altına soğutucu alabilirsiniz.

Isınma sorununa geçici olarak laptop altına soğutucu alabilirsiniz.
Sorun şu ki, cihaz yük altında değil iken 85-95 derecelere kadar çıkıyor zaman zaman. Yazılımsal bir şey olmadığı aşikar. Soğutucu ile kullandım bir süre ama banamısın demedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı