Penta Ürün Değişimi ve Kargo Takibi

Yalnız penta cidden çok iyi bir firma. Benim de Logitech hoparlörü değiştirmişlerdi.

İşte benim de sıkıntım forumda yasaklı olan bir siteden alışveriş yapmam sonucunda aldığım kulaklığın mikrofunun arıza yapması vs. gibi bir şeyden kaynaklanıyor. Bundan dolayı iade fişi demişti arkadaş bu nasıl olacak bilmiyorum. Çünkü adamlar battı yanlış bilmiyorsam.

Merhabalar,

Benimde Asus TUF 5700XT 8Gb ekran kartı için değişim raporu verdiler, fakat itopya mağazasında üründen olmadığı için ücret iadesi yapmak istediler bende kabul etmedim.
Bugün [email protected] adresine ürünün değişimi için mail gönderdim. Bana nasıl bir dönüş yapalar veya ne yapmamız lazım. Bu konuda tecrübenizi daha detaylı bizimle paylaşırsan çok memnun olurum.

Merhabalar,

Benimde Asus TUF 5700XT 8Gb ekran kartı için değişim raporu verdiler, fakat itopya mağazasında üründen olmadığı için ücret iadesi yapmak istediler bende kabul etmedim.
Bugün [email protected] adresine ürünün değişimi için mail gönderdim. Bana nasıl bir dönüş yapalar veya ne yapmamız lazım. Bu konuda tecrübenizi daha detaylı bizimle paylaşırsan çok memnun olurum.
Sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum. Muhtemelen bugün dönüş yaparlar.

Merhabalar,

Şimdi çoktan almışsındır yeni ekran kartını kullanıyorsundur 😂, ama bende bir sıkıntı çıkarmadılar. Mail attığım gibi gönderin değişim sağlayalım dendi.

Şimdi çoktan almışsındır yeni ekran kartını kullanıyorsundur 😂, ama bende bir sıkıntı çıkarmadılar. Mail attığım gibi gönderin değişim sağlayalım dendi.
Penta bana olumlu dönüş yaparak Evo serisi kart gönderdi. Penta bilişim ve Asus müşterisine önem veren güzel bir firma iyiki Asus almışım

Geri
Yukarı