Pentakill çalmak

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar dün oynarken takımımızdaki jhin quadrakill aldı. Ben de hanı Jhin ya 4 onun sayısı ya pentasını çaldım. Kendimi tam bir aptal gibi hissediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
:D benim yaklaşık 15-20 pentam var. Bir 30 tanede rahat çalınmıştır. Yani LoL'de penta çalmama ihtimalin yok. İçin rahat olsun böyle şeyler içinde kendini aptal hissetme :D.

Doğru. Penta çalmak veya vermemek aptallık. Dün bizim adam Nexus'un orada 4'te 4 atmıştı ve Ezreal'ı kovalıyordu. Ezreal penta salmamak için hem sıçra attı hem ileri atılma yeteneğini kullandı. Base'e ulaşınca en arkada bekledi. Ağır sövmüştüm.

Akışına bırakın penta atınca gram haz almıyorum.

Sorun yok demişler ama sorun var. Çalmamaya dikkat etmek gerek takım oyunu olabilir ama bireysel başarı da var bireysel olmasa ligler arasında takımca gezerdik bireysel lig olmazdı bahane uydurmasın kimse hırsızlığına.

Sorun yok demişler ama sorun var. Çalmamaya dikkat etmek gerek takım oyunu olabilir ama bireysel başarı da var bireysel olmasa ligler arasında takımca gezerdik bireysel lig olmazdı bahane uydurmasın kimse hırsızlığına.

Vallahi ben bahane uydurmuyorum bilerek çaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı