Pentium 5300 Bilgisayar ne kadar eder ?

Enessbys

Kilopat
Daha fazla  
Cpu türü: dual core pentium 5300, 1800 mhz 2.60 ghz
Anakart: gigabyte GA- g31 m-ES2L V1 DDR2
Anakart çipseti:intel bearlake g31
Ram bellek: kingston 2 gb ddr2
Ekran kartı: atı radeon hd3400 serisi( 512mb)
Disk sürücü: samsung hd322 hj atadevice ( 320 gb 7200 rpm sata 2)
Kasa: 220v üreticisi gigabyte
Sizce ne kadarlık bi sistem bu max fiyat belirtir misiniz ? Sistemden azda olsa anlıyan herkes yorum yapabilir m i ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parça parça satmayı deneyin çok fazla bir getirisi olmaz böyle bir sistemin, verin birine hediye.

Aynı sistemi 8 sene önce almıştım. E5200 işlemci, aynı model anakart, aynı model ram.
İşlemci ve ram para ederse eder etmesse hatıra olarak koy bir yere çok fazla vermezler zaten.

Bence bir 5 yıl daha bekleyin antika olarak satın şimdide eski athlonlar 100 200 dolara gidebiliyor.:mutlu::mutlu:

İnsanlar bu tarz sistemleri almıyor artık. Yanlız sabit diski uygundan verirseniz alabilirim.

Tabikide verebilirim fiyat belirtirseniz balıkesirde oturuyrum. Siz nerde oturuyosunuz?

Bence bir 5 yıl daha bekleyin antika olarak satın şimdide eski athlonlar 100 200 dolara gidebiliyor.:mutlu::mutlu:
Şu halinde ben fazla bişey beklemiyorum söylediğin gayet mantıklı ama en fazla olsa ne kadar eder vermek istiyorum komple

@Enessbys Hocam bilmiyorum 320 GB HDD nekadar eder. İstanbulda oturuyorum parayı havale vs yapabilirim. Sıkıntı olmaz. Siz fiyat belirtin illaki anlaşırız.

Aynı sistemi 8 sene önce almıştım. E5200 işlemci, aynı model anakart, aynı model ram.
İşlemci ve ram para ederse eder etmesse hatıra olarak koy bir yere çok fazla vermezler zaten.
100 -200 lira gibi bi fiyat umuyorum ama fazla bişey beklediğim yok siz sattıysanız ne kadara sattınız 8 sene önceki pc'yi?

@Enessbys Hocam bilmiyorum 320 GB HDD nekadar eder. İstanbulda oturuyorum parayı havale vs yapabilirim. Sıkıntı olmaz. Siz fiyat belirtin illaki anlaşırız.
Ben size hdd + kasayı komple vereyim çok uygun bi fiyata hediyem olsun :) bi fiyatta anlaşırsak

100 -200 lira gibi bi fiyat umuyorum ama fazla bişey beklediğim yok siz sattıysanız ne kadara sattınız 8 sene önceki pc'yi?

Ben size hdd + kasayı komple vereyim çok uygun bi fiyata hediyem olsun :) bi fiyatta anlaşırsak

Satmadım hala kullanıyorum bu emektarı :D En fazla buralara falan girebiliyorum oyun da oynanmıyor.
Siz yinede zcryber'in dediğini yapın. Biraz daha bekleyin antikacıya satın. Arkadaşımın verdiği bir tane bayağı eski AMD Athlon 1400 Soket 462 VIA KT133A Chipsetli bi işlemci vardı. Elin adamı aldı benden 150TL'ye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı