Pentium B960 Sistem GTA:SA Kaldırır Mı?

İşletim sistemi
Windows 7

türkishlokum

Centipat
Bence bayağı saçma gibi bir soru gelebilir ama benim sistem öyle düşük ki GTA San Andreas kaldırmama şansı varmış. Şahsen ben pek inanmadım lakin videolarını görünce biraz ürktüm. Arkadaşlar benim sistemim düşük olduğu için GTA San Andreas Steam'dan alacaktım lakin ekran kartı kaldırımı bilemiyorum.
Sistem: Intel Pentium B960 2.2 GHz, Intel HD grapich 32 MB VRAM, 4 GB drr 3 1333 MHz RAM, 120 GB SSD. Arkadaşlar sistem düşük biliyorum sizce kaldırır mı?
Yıl biraz 2009 gibi oldu ama neyse :D .

Bence bayağı saçma gibi bir soru gelebilir ama benim sistem öyle düşük ki GTA San Andreas kaldırmama şansı varmış. Şahsen ben pek inanmadım lakin videolarını görünce biraz ürktüm. Arkadaşlar benim sistemim düşük olduğu için GTA San Andreas Steam'dan alacaktım lakin ekran kartı kaldırımı bilemiyorum.
Sistem: Intel Pentium B960 2.2 GHz, Intel HD grapich 32 MB VRAM, 4 GB drr 3 1333 MHz RAM, 120 GB SSD. Arkadaşlar sistem düşük biliyorum sizce kaldırır mı?
Yıl biraz 2009 gibi oldu ama neyse :D .
Pentium E5300 ddr2 1 GB ram onboard bilgisayarımda oynuyordum eskiden. Suya deydiğimde oyun çöküyordu ama yine de oynanıyordu. Senin bilgisayarının da açacağını düşünüyorum. Donanım bilgim pek olmadığından E5300 ile B960'ı kıyaslayamadım ama bence oynayabilirsin. Olur da oynayamazsan iade edersin olur biter.

Pentium E5300 DDR2 1 GB RAM onboard bilgisayarımda oynuyordum eskiden. Suya deydiğimde oyun çöküyordu ama yine de oynanıyordu. Senin bilgisayarının da açacağını düşünüyorum. Donanım bilgim pek olmadığından E5300 ile B960'ı kıyaslayamadım ama bence oynayabilirsin. Olur da oynayamazsan iade edersin olur biter.

İade mi? hocam B960 2011 yılında çıktı ve Mobile işlemci 😁

Geri
Yukarı