Pentium Dual CPU E2200 Sisteme Upgrade

GM Discovery Ege

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisiyarım bu son 7 aydır çok kasmıştı. 4 ay önce ise bilgisiyara 2-3 ayar çektim fakat daha fazla kasmaya başladı. Açılan oyunlar 17 kere denedim ondan sonra açıldı. Hiç bir sorun çıkmadı fakat bilgisiyarım işte 8. yılına girmesine 6 ay kaldı :) :)

Bilgisiyardaki değişiklikler;

• 1GB Ram=4GB Ram
  • 512 MB Ekran kartı=2 GB Ekran kartı
  • 2GB Lığın Dirext 11 desteği varmış
  • İşlemcisi aynı yine ;İntel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz (2CPUs)

Format da attırdım hiç bişey değişmedi.

Yeni alıcam. Beni 1 buçuk ay idare edicek bi çözüm söyleyin. Sonra oyuncu leptobu alıcam zaten.

Teşşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani depo ve işletim sistemin xp değilse kasar zaten. Windovs 7 veya 8 veya 8.1 en az 1 bellek kullanıyor. İşlemcin eski ama iş görür. Senin tam sorun oyunlarsa deponda sorunda olabilir.

He işletim sistemim Windows 7 64 bit.
Disk C :78 GB

Disk D:78 GB Yazıyor. Depolamada sorun yok ama bilgisayar eski. 7.5 yıldır hiç bi kablo filan değişmedi. Sadece ram ve ekran kartı değiştirdim.

Oyuncu leptobu önerebilir misin 2000 tl felan olsun.

Ekran kartı model ve markanızı yazar mısınız ?

Bilmiyorum babamın arkadaşına verdik yaptı koydu o kadar zaten.

Ben amacınızı pek anlayamadım. Bilgisayarınızın sorunlarını mı halletmeniz gerek yoksa yeni bir bilgisayar almanız mı ? Eğer Yeni bir bilgisayar alacaksanız yeni bir konu açın. (Doğru yere açın) Eğer yeni konu açarsanız orada yardım alırsınız. :) İyi forumlar.

Ömer Buğra beni 1.5 ay idare etsin yani çok fazla kasıyordu. Çok az düzelme oldu ama yinede kasıyor oyun oynayamıyorum.

1.5 ay idare edicek çözüm istiyorum ve battlefield 4 oynatabilecek bi leptop önerisi ve özellikleri.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı