Pentium E2180 Upgrade Tavsiyesi

Ghost_warrior

Hectopat
Yer
Persembe
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Ben, bilgisayarı alalı aşağı yukarı 6 yada 5 yıl oldu. Bu geçen sürede bilgisayarda hiçbir parça değiştirmedim. Yeni çıkan oyunların sistem gereksinimlerine baktığımda benim bilgisayar sınıfta kalıyordu. Benim sizden istediğim BF3 veya Cod:Black Ops 2 için parça tavsiyesi.

Pek bütçem yok. Yani ucuz ve iyi bildiğiniz parçalar varsa lütfen önerin.
Sistemim :
  • Intel(R) Pentium(R) Dual Cpu E2180 @ 2.00 GHz
  • 2,00 Gb DDR2 Ram
  • Nvidia Geforce 8400 Gs
  • Windows 7 -32 Bit Professional Service Pack 1

Not: Sistemim hakkında bütün bildiklerim bunlar. Sadece daha fazlasını nereden öğrenirim bilmiyorum. Bu yüzden bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Ben, Pc 'yi alalı aşağı yukarı 6 yada 5 yıl oldu. Bu geçen sürede Pc'de hiçbir parça değiştirmedim. Yeni çıkan oyunların sistem gereksinimlerine baktığımda benim Pc sınıfta kalıyordu. Benim sizden istediğim Battlefield 3 veya Cod : Black Ops 2 için parça tavsiyesi. Pek bütçem yok. Yani ucuz ve iyi bildiğiniz parçalar varsa lütfen ÖNERİN !
Sistemim :
İşlemci : Intel(R) Pentium(R) Dual Cpu E2180 @ 2.00 GHz
Ram : 2,00 Gb
Ekran Kartı : Nvidia Geforce 8400 Gs
İşletim sistemi : Windows 7 - 32 Bit Professional Service Pack 1

NOT : Sistemim hakkında bildiklerim bunlar sadece daha fazlasını nereden öğrenirim bilmiyorum. Bu yüzden bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden Teşekkürler
Monitor, hdd niz var mi? Kasanizin modeli ne? Kasa mi toplayalim size sadece?

AIDA64 indirebilirsiniz tüm donanımlarınızı görmek için. Anakart dahil mi peki?
Bir de kasanızın tam modelini atabilme ihtimaliniz var mı?

Yha ben tamp olarak pc den anlamıyorum da yani kasa modelini tam bilemiyorum. Asusla güçlendirilmiş öyle yazıyo 
Anakart Adı Asus P5LD2-X/1333
CPU Türü DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz (10 x 200)
CPUID CPU Adı Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
Kuzey Köprüsü Intel Lakeport-G i945GC
BIOS Türü AMI
BIOS Sürümü 0115

Gayet güzel bir sistem yapabilirim, fakat kasanın tam modelini bulabilsek o kadar güzel olur ki..

Peki ya seninle bir anlaşma yapalım? Sana max. 1500TL bütçe ile bir kasa toplayalım? HDD ile monitörün var zaten.

Eğer kabul edersen, toplamaya başlarım. Çünkü yaz yaklaşıyor ve yeni kasa hiç de fena olmaz ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı