Pentium E5700 sisteme Brawl Stars için emülatör önerisi

jasonoleragg

Hectopat
GameLoop'dan 1 FPS ile oynuyorum ve BlueStacks'tan açılmıyor bile. Başka kasmayan 20 FPS üstü Brawl Stars oynayabileceğim bir uygulama var mı? Sistem:
Pentium E5700.
3 GB 800 MHz RAM.
Radeon X550 256 MB ekran kartı.

Olabilir. Ben mobildeyim. Ben, şahsen böyle durumlarda kızgın atmıyorum. Yanlış bilgilendirme falan da yok. Tatlı olarak uyarabilirdi. Ben bugünlere saygı göstererek ve örnek alarak geldim. Bilmişlik taslayarak değil. Saygılı olmak önemlidir. Üzgün atıp uyarabilirdi.

Olabilir. Ben mobildeyim. Ben, şahsen böyle durumlarda kızgın atmıyorum. Yanlış bilgilendirme falan da yok. Tatlı olarak uyarabilirdi. Ben bugünlere saygı göstererek ve örnek alarak geldim. Bilmişlik taslayarak değil. Saygılı olmak önemlidir. Üzgün atıp uyarabilirdi.
Kızgını geri aldım.

Yok aslında olabilir bu durum, her iki taraf adam ise(örnek siz ikiniz) anlaşarak devam edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı