Çözüldü Pentium E6300 sistemde monitör kapanıyor ama sistem çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZELOXC

Decapat
Daha fazla  
RAM
Ramaxel 2x2 GB DDR2.
Ekran kartı
Quadro GT730 2 GB.
Anakart
Foxconn G41MX 2.0
İşlemci
Intel Pentium E6300.
Merhaba iyi günler dilerim herkese, normal bir şekilde Roblox, CrossFire ve Minecraft oynarken arkada müzik dinliyorum ve "dırrrrr" diye bir ses gelip PC'nin monitörü gidiyor ama müzik çalmaya devam ediyor kasa çalışıyor ben anlayamadım sonra biraz araştırdım ve ekran kartında sorun olabileceğini düşündüm ve PC çalışırken ekran kartına dokundum elimi elektrik çarptı sizce bu sorun anakart kaynaklı mı yoksa ekran kartı mı? "ekran kartı çalışıyor"

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben normalde oynayabiliyordum şimdi hiç görüntü vermiyor PC, RAM'larin slotlarını değiştirdim yine olmuyor.

ram lerinde sorun olabilir cift slot ise tekini cikarip deneyiniz ya da mumkunse cpu degistirip deneyiniz dual core olmasindan yeterli olmayabilir q8400 oneririm alicak iseniz fiyat olarak figerlerinden daha iyi fp olarak

ram lerinde sorun olabilir cift slot ise tekini cikarip deneyiniz ya da mumkunse cpu degistirip deneyiniz dual core olmasindan yeterli olmayabilir q8400 oneririm alicak iseniz fiyat olarak figerlerinden daha iyi fp olarak
gt 730 u rahatlikla besler base clock ta ama 3.2 ghz e oc yaparsaniz bir tik daha iyi olacaktir

gt 730 u rahatlikla besler base clock ta ama 3.2 ghz e oc yaparsaniz bir tik daha iyi olacaktir
eletrik carpma konusunda anakartin altini naylon bir malzeme ile yalitmayi deneyin
ekran kartindan carpmasi dogru degil anakartta sorun olabilir bunu bilin ama kisa vadede sorun olacagini dusunmuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı