Pentium E6300 Sistemim herhangi bir mac sürümü kaldırır mı?

retrodogukan

Hectopat
Yer
Menteşe
Foxconn G31MVP/G31MXP Anakart,
Intel G31/G33 Chipset - Integrated Graphics 0 Gpu,
DualCore Intel Pentium E6300, 2800 MHz (10.5 x 267) Cpu,

Windows 7 ve 8.1'i kasmadan kullanabiliyorum, 10'da takılmalar&kasmalar oluyor. Mac'in ağırlığını bilemediğim için sormak istedim. Bilgisayarımın kaldırabileceği herhangi bir Mac sürümü var mıdır?

Ekran kartın sanırım desteklemiyor Hackintosh destekli bir kart lazım alırsan Yosemiteya da El Capitan kullanabilirsin sanırım Hackintosh destekli donanımlara bak derim.

macOS X 10.8 veya 10.9'u çalıştırabilirsiniz ama bu sürümler çok eski oldukları için güncel programları kullanamazsınız size tavsiyem Linux'a bir şans vermeniz.

macOS X 10.8 veya 10.9'u çalıştırabilirsiniz ama bu sürümler çok eski oldukları için güncel programları kullanamazsınız size tavsiyem Linux'a bir şans vermeniz.
Hocam güncelden kastınız ney, oyun için kullanmayı düşünmüyorum bu arada. Kali linux 2. isletim sistemi olarak kullaniyorum onda da donma yok ama bana göre değil

Son düzenleme:
Hocam güncelden kastınız ne, oyun için kullanmayı düşünmüyorum bu arada. Kali Linux 2. isletim sistemi olarak kullaniyorum onda da donma yok ama bana göre değil.

Güncelden kastım:
Bu işletim sistemleri eskidiği için çoğu tarayıcııda dahil birçok programın yeni sürümlerini kullanamazsınız. Eğer bu sizin için çok önemli bir unsur değilse yükleyip kullanabilirsiniz. Oyun konusundada size Windows 7'de kalmanızı öneririm.
Hocam eğer kararsız kaldıysanız önce dualboot yapıp nasıl çalışacağını denemenizide öneririm.

Son düzenleme:
Güncelden kastım:
Bu işletim sistemleri eskidiği için çoğu tarayıcııda dahil birçok programın yeni sürümlerini kullanamazsınız. Eğer bu sizin için çok önemli bir unsur değilse yükleyip kullanabilirsiniz. Oyun konusundada size Windows 7'de kalmanızı öneririm.
Hocam eğer kararsız kaldıysanız önce dualboot yapıp nasıl çalışacağını denemenizide öneririm.
Hocam, ben denerim zaten kali linuxun diskini sileyim dedim error: no such partition almaya başladım, düzeltip denerim bugün
Güncelden kastım:
Günaydın hocam, Bu linkteki iso dosyasını Transmac Trial programı ile flasha yazdırdım, Bios'ta Sata ayarı Enhanced'de sanırım bu AHCI modu, "DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER" diyor herhangi bir bilginiz var mı? Bu video da ki işlemleri yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı