Pentium E6500 için 300TL ekran kartı önerisi

ahmetironn

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 300 TL bandında bir ekran kartı arıyorum. Açıkçası şu anki ekran kartım fazla ısınıyor, ATI HD6350. Anakartım: G41M Combo İşlemci: Pentium E6500.

RAM 2X 2 GB DDR3 1333MHz. PSU: Bilinmiyor.

Benim için önemli olan fanı ve 2 GB olması alacağım ekran kartının 300 TL'ye tabii varsa şimdiden teşekkür ederim.

Yaklaşık 300 TL bandında bir ekran kartı arıyorum. Açıkçası şu anki ekran kartım fazla ısınıyor, ATI HD6350. Anakartım: G41M Combo İşlemci: Pentium'e6500.

RAM 2X 2 GB DDR3 1333MHz. PSU: Bilinmiyor.

Benim için önemli olan fanı ve 2 GB olması alacağım ekran kartının 300 TL'ye tabii varsa şimdiden teşekkür ederim.

Çoğu ekran kartı darboğaz yapacaktır GT730'ya da R7 240 uygun olur, ama fahiş fiyatla satanlardan almayın çok para etmeyen kartlardır çünkü. Bir de işlemcinin 2 pinininmi ne bantlayayıp ufak bir overclock yapabilirsin darboğaz olursa.

Şu anki ekran kartın iş görüyorsa, para harcamadan kendin ekstra fan takıp kullanabilirsin.

İş görüyor aslında benim kasada egzoz fanı yok onu taksam bir faydası olur mu?
Çoğu ekran kartı darboğaz yapacaktır GT730'ya da R7 240 uygun olur, ama fahiş fiyatla satanlardan almayın çok para etmeyen kartlardır çünkü. Bir de işlemcinin 2 pinininmi ne bantlayayıp ufak bir overclock yapabilirsin darboğaz olursa.

R5 220 uygun olur değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı