Pentium G3258 işlemciye darboğaz yapmayacak ekran kartı

işlemciyi daha alıp almama konusunda kararsızım overclockda yapılabilir fakat overclock olmadan en fazla hangi ekran kartını darboğazsız çalıştırır onu merak ediyorum

O.C yapmadan dersen, işler karışır. G3258 asıl performansını O.C performansı ile kazanıyor zaten. Çift çekirdek bir işlemci, 4GHz civarında iken neredeyse i5-4690 seviyesine gelip, onlara kafa tutuyor.

O.C yapmak istemiyorum dersen, anlarım. En fazla R9 270 veya 270X civarına çık.

O.C yapmadan dersen, işler karışır. G3258 asıl performansını O.C performansı ile kazanıyor zaten. Çift çekirdek bir işlemci, 4GHz civarında iken neredeyse i5-4690 seviyesine gelip, onlara kafa tutuyor.

O.C yapmak istemiyorum dersen, anlarım. En fazla R9 270 veya 270X civarına çık.
Ben almayı düşünüyorum fakat en fazla 4.1 GHz e O.C yapacağım. Maksat 4 GHz 'de stabil çalışsın fakat GTX 970-980 'de darboğaz yapmaz değil mi ?

FPS düşmeleri yaşarsın fakat oynanabilirliğini bozmaz. Haluk abi GTX Titan ile denemişti.
Ben pek FPS meraklısı değilim normal oynatsın ve oyunda bulanıklık,donma sorunu yapmasın yeter bana. Ama yinede akıcılık için ultra ayarlarda 40-60 arası FPS verir mi acaba pek bilgim yok. :)

G3220 kullanmış biri olarak gerçekten mükkemel işlemcidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video bana aittir.
Not: Fifa 15 Donma ve Kasma vardı,Bende işlemcidir diye sistemi bozdum sattım işlemciyi :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı