Pentium T4400 sistem için Linux dağıtımı önerisi

Makaleler
42
Daha önce yardımlarınız ile düşük bir masaüstü bilgisayarıma Xubuntu kurmuştum ancak bu masaüstü yerine belirli bir süreliğine Pentium T4400 işlemcili ve 2GB RAM içeren bir dizüstü bilgisayar kullanacağım.

Linux dağıtımları için yardımlarınızı bekliyorum ve şu anda aklımda yine Xubuntu var.
@deleted

Lubuntu, Linux Lite , Linux Mint Xfce , Bodhi Linux , Puppy Linux , Linux Ubuntu Mate
Manjora Xfce

Linux Mint Xfce Gayet iyi aslında daha üstü de olabilir fakat 2 gb ram biraz kısıtlama yapıyor.

Lubuntu, Linux Lite , Linux Mint Xfce , Bodhi Linux , Puppy Linux , Linux Ubuntu Mate
Manjora Xfce
Oyun oynamıyorum. Kullandığım veya kullanmam gereken bir program yok. 8GB Ram, G4400, GTX 750Tİ bir sistemim var. Günlük kullanım ve güvenli olan bir versiyon var mı öneriniz acaba?

Ubuntu denedim, Deepin denedim fakat onun da gizlilik sorunları var çin dolayısı ile. Bunlar dışında?

Oyun oynamıyorum. Kullandığım veya kullanmam gereken bir program yok. 8GB Ram, G4400, GTX 750Tİ bir sistemim var. Günlük kullanım ve güvenli olan bir versiyon var mı öneriniz acaba?

Ubuntu denedim, Deepin denedim fakat onun da gizlilik sorunları var çin dolayısı ile. Bunlar dışında?
Zorin OS Free paran varsa Zorin OS pro

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı