Pep kart güvenilir mi?

Kartı birkaç ay önce satın aldım, yemeksepeti'nden harcama yapacaktım, parayı yükleyip satın almaya çalıştığımda bankanız işlemi iptal etti tarzı bir sorunla karşılaştım. Parayı geri çekmek için de farklı farklı ATM'lerde dolaştım, çok saçmadır ki yükleme yaptığım ATM'den çekmeme izin vermedi, belki de ATM'nin sorunudur. Parayı çekip Papara kartıma yatırınca sorunsuz kullandım.

Ayrıca geçen gün arkadaşım PeP ID'me (PeP karttan) para göndermeyi denediğinde yine sorunlar yaşamıştı. Bence henüz amatör bir girişim, veya üzerinde durmuyorlar diye düşünüyorum. Papara kart işinizi görecektir.

Kartı birkaç ay önce satın aldım, yemeksepeti'nden harcama yapacaktım, parayı yükleyip satın almaya çalıştığımda bankanız işlemi iptal etti tarzı bir sorunla karşılaştım. Parayı geri çekmek için de farklı farklı ATM'lerde dolaştım, çok saçmadır ki yükleme yaptığım ATM'den çekmeme izin vermedi, belki de ATM'nin sorunudur. Parayı çekip Papara kartıma yatırınca sorunsuz kullandım.

Ayrıca geçen gün arkadaşım pep ID'me (pep karttan) para göndermeyi denediğinde yine sorunlar yaşamıştı. Bence henüz amatör bir girişim, veya üzerinde durmuyorlar diye düşünüyorum. Papara kart işinizi görecektir.

Olumlu yanıtlar bekliyordum ki bu beni biraz üzdü.

Yeni bir yer keşfettim sanal kartlarla ilgili. İnternette alışveriş yaparken bazı sitelere güvenmiyorum. Benim içinde tek kullanımlık sanal kartlar gerekiyor. Sizce buraya güvenebilir miyim veya başka öneriniz var mıdır?
Site linki; Hepsi PeP'te Hepsi Cep'te | Para Gönder & Al | Ödeme Yap
Kartı ilk çıktığından beri kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Visa olanında Halkbank ATM'sinden yükleme ve çekme ücretsiz. Online alışverişlerimde sanal kartı ve denediğim bütün pos makinelerinden çalıştı. Amatör olduğu ifadesini doğru bulmuyorum, amatör olsa kart çıkarmak gibi bir işe girmezlerdi. Yine de Papara kart benimde önerim.(bazı koşullar dahilinde ücretsiz atm kullanımı kampanyalar vb.)

Geri
Yukarı