Performans için en iyi işletim sistemi

Merküt

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'un bellekte gerçekten çok yer kapladığı söyleniyor. Bunu düşürmenin bir yolu var mı, yoksa işletim sistemimi düşürmeli miyim? Kusura bakmayın Windows 7 ve altını kullanmayı pek istemiyorum. Cevabınızı bekliyorum. :)

Windows 10'un bellekte gerçekten çok yer kapladığı söyleniyor. Bunu düşürmenin bir yolu var mı, yoksa işletim sistemimi düşürmeli miyim? Kusura bakmayın Windows 7 ve altını kullanmayı pek istemiyorum. Cevabınızı bekliyorum. :)
Windows 10 Home Single 64 Bit kullanabilirsin Windows'un en sade hali diyebilirim.

Bilgisayarınızın özelliklerini yazabilirsiniz. Ayrıca hem desteğe sahip olup hem de en hafif olan Windows işletim sistemi Windows 8.1 Single Language 64 bit sürümüdür.

İşin Windows üzerindeyse Windows 8.1, bulabilirsen hafifleştirilmiş versiyonları.

Sisteminiz aşşırı derecede kötüyse Windows XP. Orta halli bir sistem ise Windows 7 kurun. Ben yeni bilgisayarımı toplayana kadar yıllar yılı Windows 7 kullandım. Şu an Windows 10 kullanıyorum ama gene bir 7 etmez. Eğer Windows 7 desteği hala devam etseydi 10 kullanmazdım cidden.

Windows 10 kullanıyorum. 12 GB ram var. 4 GB çöpe gidiyor resmen. :(
O zaman sorun yok. Ben de sisteminiz kötü sanmıştım. En iyisi Windows 10 Home ya da Windows 10 Single Language 64 bit sürümüne temiz kurulumla geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı