Performans ödevleri notu ne kadar etkiliyor?

jurisz

Picopat
Meslek lisesinde okuyorum ve hayatımda alamayacağım kadar düşük not aldım. Kendime hayret ediyorum ve korkuyorum da sınıfta kalacağım diye sınıfın serserileri bile beni geçiyor. Performans ve sözlü notlarım iyi olursa geçer miyim?

Düşük not almamın sebebi çok büyük travma geçirdim kendime gelemedim bayağı bir süre.

Son düzenleme:
Hocam 2 sınav 2 sözlü notu var, toplam 4 ancak proje alırsan toplam 5 not var. Tüm puanlar toplanıp 4'e veya 5'e bölünüyor ve ortalamayı elde ediyoruz. Diyelim ki iki sınavdan da sıfır aldın ancak sözlülerinin ikisi de 100 olursa ortalaman 50 olur ve sınırdan geçersin.

Meslek lisesinde okuyorum ve hayatımda alamayacağım kadar düşük not aldım. Kendime hayret ediyorum ve korkuyorum da sınıfta kalacağım diye sınıfın serserileri bile beni geçiyor. Performans ve sözlü notlarım iyi olursa geçer miyim?

Düşük not almamın sebebi çok büyük travma geçirdim kendime gelemedim bayağı bir süre.

Sinav notu kadar etkiler.

Birden fazla proje alabiliyor muyuz peki benim şu an coğrafyadan projem var.

Bir de proje ve performanslar 1. dönemi kapsıyor sadece değil mi?

Hocanin inisiyatifine bagli. Genellikle 1 tane proje yaparsiniz sadece.

Anladim sözlü mü ve performans notlarımı yüksek tutmaya çalışacağım o zaman başka yapacak bir şeyim yok.

Bir de şey vardı yeni hatırladım dersten kalınca 12. sınıfa kadar o dersi geçmek için sınavına giriyormuşsun herhalde o nasıl oluyor mesela 1. ve 2. dönemin notları 100 ama dersten kaldık birkaç tane onların sınavına mı giriyoruz.

Anladim sözlü mü ve performans notlarımı yüksek tutmaya çalışacağım o zaman başka yapacak bir şeyim yok.

Bir de şey vardı yeni hatırladım dersten kalınca 12. sınıfa kadar o dersi geçmek için sınavına giriyormuşsun herhalde o nasıl oluyor mesela 1. ve 2. dönemin notları 100 ama dersten kaldık birkaç tane onların sınavına mı giriyoruz.
Tubitak vs onlara katilirsan hocan notunu arttirabilir. Ornegin biyoloji icin TUBITAK in okul etkinliklerine katilirsin. Hocan da 100 u verir. Onun disinda genelde vermezler fakat sen yine de sormayi dene.

Ikinci soruya ithafen: Onu biraz arastir dostum benim pek kalma olaylariyla ilgili derdim olmadigindan arastirmam yok. Ama edebiyat asiri onemli digerleri bir sekilde hallolur diye biliyorum.

2 dönemin ortalamasında 50'nin altina notun var ise o sınavdan sorumlu oluyorsun diye biliyorum ama @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam daha iyi bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı