Performax-g Xargon vs Altec Lansing ALGK8614

Talhaq

Centipat
Daha fazla  

Kararsız kaldım. Tuşları silinmemesi benim için önemli.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam 1.5 yıldır Performax xetra kullanıyorum. Tuşlarda silinme sorunu yok. Sadece buyuk tuslarda yay sesi oluyor kii bu fiyat bandinda butun klavyelerde olan bir sorun. 2'si arasında kullandığım bir marka olduğu için Performax'ı öneririm.
Aynı klavyede 9 ay sonra tuşlarda basmama sorunu başladı bende.

Cevaplar için teşekkür ederim.

Hocam 1.5 yıldır Performax xetra kullanıyorum. Tuşlarda silinme sorunu yok. Sadece buyuk tuslarda yay sesi oluyor kii bu fiyat bandinda butun klavyelerde olan bir sorun. 2'si arasında kullandığım bir marka olduğu için Performax'ı öneririm.

Hocam sıkıntısı vs tuş basmama ya da başka şey oldu mu bilek desteği falan nasıl.

Cevaplar için teşekkür ederim.

Hocam sıkıntısı vs tuş basmama ya da başka şey oldu mu bilek desteği falan nasıl.

Hocam bende modelde bilek destegi yok. Tuslardan yana bir sorun olmadi. Silinme sorunuda yok. Işık şiddeti de gayet yeterli hatta yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor da.

Aynı klavyede 9 ay sonra tuşlarda basmama sorunu başladı bende.

Teknoloji şans işi biraz hocam. Ama şunu söyleyeyim tusa basmama sorunu genelde klavye cok kirlenirse oluyor. Ben biraz titiz biriyim. Ekipmanlari tozlanmis olarak gördüğümde direk temizliyorum. Hiç temizlemesem bile tozunu alıyorum.

Hocam bende modelde bilek destegi yok. Tuslardan yana bir sorun olmadi. Silinme sorunuda yok. Işık şiddeti de gayet yeterli hatta yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor da.

Teknoloji şans işi biraz hocam. Ama şunu söyleyeyim tusa basmama sorunu genelde klavye cok kirlenirse oluyor. Ben biraz titiz biriyim. Ekipmanlari tozlanmis olarak gördüğümde direk temizliyorum. Hiç temizlemesem bile tozunu alıyorum.

Sağ olun hocam.

Bende 1 yıldır kullanıyorum öneririm.
sağol kral

9 ayda tüm tuşları komple çıkarıp temizledim bir çok kere. Yazı yazarken falan çok sıkıntı çıkarmıyor ama oyun oynamak mümkün değil.

9 ayda tüm tuşları komple çıkarıp temizledim birçok kere. Yazı yazarken falan çok sıkıntı çıkarmıyor ama oyun oynamak mümkün değil.

Hocam tuşların küçüklüğü sorun olabiliyor bazen o konuda haklisiniz. Bazen bende de oluyor yais tusa basiyorum ozellikle CS gibi oyunlarda.

Geri
Yukarı