Performax oasis kasa nasıldır?

Kasanın videosunu izledim. Bana da çok mantıklı geldi.
Arkasında Endeks Bilişim var. AMD, Kingston HyperX, Gigabyte, Asus, Sapphire, PNY, Zotac, BenQ, Zowie, Tenda, Club3D, Defender, Redragon, Sharkoon markalarının Türkiye resmi distribütörüdür. AMD ve Nvidia ekran kartları Türkiye ana iş ortaklarından birisidir.

Benim kullandığım Corsair bir PSU ancak farklı bir seriye ait. Siz bu ürün üzerinden en azından orta halli bir kalite edinirsiniz.
Corsair kasa linki attığınız kasa çok iyi ama son 2 ürün kaldı. Ben para ayarlanaya kadar biter. Psu tek başına uygun birşey bulursam alacağım. Önceliğim kaliteli markalar. Cool master, thermaltake gibi markalardan bakıyorum. Çok eski kullandığım cool master olduğu için ona daha çok yakın bakıyorum.
Arkasında Endeks Bilişim var. AMD, Kingston HyperX, Gigabyte, Asus, Sapphire, PNY, Zotac, BenQ, Zowie, Tenda, Club3D, Defender, Redragon, Sharkoon markalarının Türkiye resmi distribütörüdür. AMD ve Nvidia ekran kartları Türkiye ana iş ortaklarından birisidir.
Psu konusunda yorumlar alamadım. Çekimser kaldım.

Son düzenleme:
yeni aldım bende apu kurdum ssd gelmedi sadece denemedim reset tuşu eksik onun dışında 650w power yeterli diye düşündüm bence fiyatına göre iyi duruyor. argb'ler için paralel çıkışıyla geldi

yeni aldım bende apu kurdum ssd gelmedi sadece denemedim reset tuşu eksik onun dışında 650w power yeterli diye düşündüm bence fiyatına göre iyi duruyor. argb'ler için paralel çıkışıyla geldi
Hayırlı olsun, ben almadım. Psu yüzünden çekimser kalınca kasa ayrı, sistem ayrı aldım. Psu konusunda şüphe olmasaydı beyazını alacaktım. Hala aklımda :D

Yeni konular

Geri
Yukarı