Persona 5 Royal nasıl bir oyundur?

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
26
Daha fazla  
Persona 5 Royal nasıl bir oyundur? Yorumlarınız nelerdir? Hiç J-RPG oynamadım. Türü de sevmiyorum. Türü sevmiyorum derken ben hiçbir türü böyle özellikle sevmiyorum. Elime ne geçse oynarım. Yeter ki güzel olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce hiç J-RPG oynamadıysanız önermiyorum. Daha hafif J-RPG oyunlarından türe başlamanızı tavsiye ederim. Persona 5 nasıl bir oyundur sorusuna gelirsek bana kalırsa 600 TL edecek kadar iyi bir oyun olmasa da hem türün hem de serinin çok iyi bir oyunu olduğunu düşünüyorum.

Persona 5 royal nasıl bir oyundur? Yorumlarınız nelerdir? Hiç j-RPG oynamadım. Türü de sevmiyorum. Türü sevmiyorum derken ben hiçbir türü böyle özellikle sevmiyorum. Elime ne geçse oynarım. Yeter ki güzel olsun.

Persona 5 royal özellikle J-RPG'ler arasında en kendine has ve güzel oyunlardan biri. Öyle çok zor değil hani oynanılabilir. Türe dair de güzel bir başlangıç noktası. Hikaye olarak ise gündüz bir öğrenciyi kontrol ediyor, okula gidiyor, arkadaşlarınla sosyalleşiyorsun. Gece ise zindan zindan dolaşıp canavar ve boss kesiyorsun. Keyifli yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı