PES 13 nereden indirilir?

• Konuyu başlatan M1T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 15B
Satılmıyor galiba ama korsan olsa bile oynamak isterseniz indirebilirsiniz. Korsana destek yok ama indirin, adam artık salmıştır.

@agalarsöztnüre @efsoduyar, saçmaladığınızın farkında mısınız? :D "Paran yoksa oynama", oyun satılmıyor dostum. Ne yapsın adam, KONAMI'nin IBAN numarasına gerekli parayı mı yatırsın? Saygısızlık; "Paran yoksa oynama" sözünüzü de kapsar :(

Son düzenleme:

Veya G2A ya bakabilirsiniz.
O sitede hepsi konsol sürümü. Şu an biraz araştırdım satan hiçbir şey yok. Torrent olarak indir. Biliyorum bu sitede yasak hatta ben de korsana karşıyım ama satılmayan oyunu adam nasıl orijinal alsın? Torrent indir gitsin.

Korsan desteklemeyen bir sosoyal foruma bunu yazmak saygısızlık korsan oyuna karşıyız paran yoksa oynama o adamlar onun için emek harcıyor 😡
Hocam oyun satılmıyor bile. Adamlar artık kaldırmışlar komple oyunu. Mecbur korsan indirecek.

Korsan desteklemeyen bir sosoyal foruma bunu yazmak saygısızlık korsan oyuna karşıyız paran yoksa oynama o adamlar onun için emek harcıyor 😡

Korsan kullanım istenmiyorsa bir zahmet yapımcı firma da 7 yıllık eskimiş oyunu oyun servislerine koyacak. Online topluluğunu sadece en güncel oyunu alıp oynamaya zorlamak için eskilerin fişini çekiyorlarsa, online satışı bittiyse insanlar mecbur korsana yönelecek, yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı