Çözüldü PES 13 version 1.00 nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FunyMoments17

Decapat
Daha fazla  
PES 13 indirdim ve şu an version 1.04 ve DLC paketi 5.00.Daha önce indirmiştim ve bir video vardı bunları düzelten video silinmiş. Ben şu an version 1.00 yapmak ve DLC paketi yazısınıda kaldırmak istiyorum çünkü bunu daha önce yapmıştım ama şu an yok. Bunun dosyasını nereden bulabilirim?

Çözüm
Bu yöntemi bir dener misiniz? Program datanın içinde Konami adlı klasör olması lazım onun içinden Pro Evolution Soccer 2013 sonra download klasörü olacak onun içindeki her şeyi silin sonra sürüm 1.00 olan crack bulun. Ama ilk önce download klasörünün içindeki dosyaları ve pes 2013.exeyi ve rld.dllyi yedekleyin.
Bu yöntemi bir dener misiniz? Program datanın içinde Konami adlı klasör olması lazım onun içinden Pro Evolution Soccer 2013 sonra download klasörü olacak onun içindeki her şeyi silin sonra sürüm 1.00 olan crack bulun. Ama ilk önce download klasörünün içindeki dosyaları ve pes 2013.exeyi ve rld.dllyi yedekleyin.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu yöntemi bir dener misiniz? Program datanın içinde Konami adlı klasör olması lazım onun içinden Pro Evolution Soccer 2013 sonra download klasörü olacak onun içindeki her şeyi silin sonra sürüm 1.00 olan crack bulun. Ama ilk önce download klasörünün içindeki dosyaları ve pes 2013.exeyi ve rld. DLL'yi yedekleyin.

Bende Konami klasörü yok. Farklı bir yöntemi var mıdır?

Bende Konami klasörü yok. Farklı bir yöntemi var mıdır?

Geç yazıyorum kusura bakmayın, gizli klasörleri aç yapın program datayı bulamıyorsanız, eğer program datanın içinde Konami klasörü yok diyorsanız oyuna girdiğinizde otomatik olarak oluşması lazım. Oluşmuyorsa siz oluşturup deneyebilirsiniz, oluşturduktan sonra download klasörüne veri paketiniz hangi versiyon ise o veri paketi versiyonunda dt0f.img dosyası bulduktan sonra oraya atabilirsiniz ardından oyuna girin ana menüde biraz dolaşın (eğer öyle olmaz ise maça girebilirsiniz) sonra sil yapın eğer o da olmuyor ise oyunu sil yükle yaptıktan sonra oyuna giriş yaptığınızda oluşacaktır Konami klasörü ve download dosyasının içindeki dt0f.img vs. ayrıca veri paketini değiştirmek isteyenler için oyunun kurulu olduğu yerde img dosyasının içinde dt0f.img bulunuyor üsttekini yapmak istemeyenler img içindeki dt0f.img'yi yedekleyerek deneyebilirler. Değiştirildiğinde bir sıkıntı çıkmasa da sildikten sonra oyunda bir sıkıntı çıkabilir, üstteki yöntem daha iyidir bence onu uygulayın değiştirmek veyahut silmek için.

Son düzenleme:
Geç yazıyorum kusura bakmayın, gizli klasörleri aç yapın program datayı bulamıyorsanız, eğer program datanın içinde Konami klasörü yok diyorsanız oyuna girdiğinizde otomatik olarak oluşması lazım. Oluşmuyorsa siz oluşturup deneyebilirsiniz, oluşturduktan sonra download klasörüne veri paketiniz hangi versiyon ise o veri paketi versiyonunda DT0F. İmg dosyası bulduktan sonra oraya atabilirsiniz ardından oyuna girin ana menüde biraz dolaşın (eğer öyle olmaz ise maça girebilirsiniz) sonra sil yapın eğer o da olmuyor ise oyunu sil yükle yaptıktan sonra oyuna giriş yaptığınızda oluşacaktır Konami klasörü ve download dosyasının içindeki DT0F. İmg vs. ayrıca veri paketini değiştirmek isteyenler için oyunun kurulu olduğu yerde img dosyasının içinde DT0F. İmg bulunuyor üsttekini yapmak istemeyenler img içindeki DT0F. İmg'yi yedekleyerek deneyebilirler. Değiştirildiğinde bir sıkıntı çıkmasa da sildikten sonra oyunda bir sıkıntı çıkabilir, üstteki yöntem daha iyidir bence onu uygulayın değiştirmek veyahut silmek için.

Teşekkür ederim işe yaradı sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı