PES 20 olmadan PES 21 season Update alınır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

faikkivrak0

Femtopat
Bu bir deneme olacak benim adıma. Sosyalde de hayli konu açılmış ancak herkes PES 20 şart diye cevaplamış. Steam PES 21 mağaza yorumlarını incelerken, yorum atanların profillerine bakarken, 1 kişide PES 20 olmadığını fark ettim ve denemek için satın aldım. Bunun üzerine bilgilendirmek istediğim için bu konuyu açtım. 24 GB'lık bir indirme başladı. 2.30-3 saat içinde bitecektir. Bakalım ne olacak.

PES 2020 şart değil, sezon güncellemesini alsan yeter fakat sana tavsiyem 15 TL daha verip takımlı versiyonlarından birisini alman. Juve veya MANU'luyu almalısın. MyClup için çok ama çok işine yarayacaktır. :)

Evet alınır ben de bu sene ilk defa FIFA yerine pese başladım. FIFA'nın verdiği arcade duygusunu sevmiyorum. Pes daha gerçeğe yakın geliyor.

Öyle bir şey olsa zaten PES 2021 sayfasında "Bu içeriği oynamak için PES 2020 oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir." şeklinde mesaj olması gerekir.

Zaten açıklamalarda şu yazıyor: "Bu ürün, eFootball PES 2020'nin (2019 Eylül ayında yayınlanmıştı) güncellenmiş sürümüdür ve en yeni oyuncu verilerini ve kulüp kadrolarını içerir. Bazı liglerin kadrolarının yayından sonra güncelleneceğini lütfen unutmayın."

Arkadaşların dediği gibi alınır fakat oyundaki değişikliği bir kaç hafta sonra yamalarla düzenleyebilirsin. Açıkçası aldığıma pişman oldum diyebilirim.
Online mod ile işim yok diyorsan yamalar iş görür sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı