Çözüldü PES 2010 "d3dx9_30.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ChinitoGR

Hectopat
Yer
Türkiye Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar PES 2010 açmaya çalıştığımda görselde vermiş olduğum DLL hatası ve ardından çalışmayı durdurdu hatası veriyor. DirectX indirdim ama hala aynı hatayı verdi çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    22,4 KB · Görüntüleme: 48
  • s.JPG
    s.JPG
    25,6 KB · Görüntüleme: 36
Bu aracı mı yüklemenize rağmen düzelmedi?

Bu aracı mı yüklemenize rağmen düzelmedi?

Kanka tam haliyle okursan belirtmişim indirdim kurdum ama düzelmedi yazmışım 😫

Kanka tam haliyle okursan belirtmişim indirdim kurdum ama düzelmedi yazmışım 😫

Tam haliyle okudum zaten. Farklı DirectX araçları var, online ve offline versiyon. Ondan sordum. İkisinden biri olabilir. Şöyle sorayım o zaman, bu aracı yükledikten sonra System32 ve SysWOW64'e d3dx9_30.dll geldi mi?

Bir de .Net Framework 3.5 aktif mi kontrol edin. Denetim Masasından Windows özellikleri aç/kapat altında olması gerekir.

Bir de .Net Framework 3.5 aktif mi kontrol edin. Denetim Masası'ndan Windows özellikleri aç/kapat altında olması gerekir.

Kanka PC'ye yeni format attım dolayısıyla paket falan indirmedim driver güncelledim bir de WinRAR falan.

@ChinitoGR O zaman offline DirectX aracını indirmeyi deneyin:

Kurmadan önce masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. Sonra kurulumu çalıştırın, Yes butonuna tıkladıktan sonra ''Please type the location where you want to place the extracted files.'' yazan bölüm geldiğinde Browse butonuna tıklayın, kurulum konumunu oluşturduğunuz yeni klasör olarak seçin. Sonra kurulum tamamlanınca klasöre dosyalar gelecek. Ardından DXSETUP.exe çalıştırıp kurun.

@ChinitoGR o zaman offline DirectX aracını indirmeyi deneyin:

Kurmadan önce masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. Sonra kurulumu çalıştırın, yes butonuna tıkladıktan sonra "please type the location where you want to place the extracted files." yazan bölüm geldiğinde browse butonuna tıklayın, kurulum konumunu oluşturduğunuz yeni klasör olarak seçin. Sonra kurulum tamamlanınca klasöre dosyalar gelecek. Ardından DXSETUP.exe çalıştırıp kurun.

Öyle yaptım zaten.

Bir de .Net Framework 3.5 aktif mi kontrol edin. Denetim Masası'ndan Windows özellikleri aç/kapat altında olması gerekir.

Kankam verdiğin linkten inidirip kuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı