PES 2013 - AMD ve intel ekran kartları

mtn135

Hectopat
Daha fazla  
İkisiyle de açmaya çalışıyorum olmuyor. Kit server denedim, patch denedim olmadı. GPU-Z'de multi-GPU disable gözüküyor. Lenovo nın sitesinden amdyi güncelledim. Inteli güncelledim, beceremedim. Görüntü olarak:

PES 2013 ayarlar.png

pes 2013.png

R5 M230 adlı konuyu okudum ama birşey yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 ile uyumsuzluk olabiliyor. Ben de ne ettiysem gtx 840 ile açamamıştım arkadaşın laptopunda. Windows 7 kurunca sorun kalmadı.

Bi yolu vardır tabiki ama o yolu bulamadım.

Valla tam bilemicem ama mesela 2 ekran kartınıda aygıt yöneticisinden silince microsoftun ekran kartımı ne öyle birşey ile çalışmaya başlıyo bilgisayar.

Birisi yardım edebilir mi?

Anladığıma göre 2 ekran kartın var. Ancak sen onboard yani işlemci ile entegre olanını kullanıyorsun. Kasanın arka tarafının fotoğrafını paylaşabilir misin?

Anladığıma göre 2 ekran kartın var. Ancak sen onboard yani işlemci ile entegre olanını kullanıyorsun. Kasanın arka tarafının fotoğrafını paylaşabilir misin?

Masaüstü değil, Lenovo G50-70.

Kimse yardım etmiyecek mi? Birisine yardım etmişsiniz düzelmiş. Benimkinden aynı şekil olmuyor.

Recep abi benzer sorun bende de var. AMD R9 M265x ekran kartım var. PES 2013 açamıyorum. İndirmem gereken driveri ya da sürüm işte neyse söyler misin? Ekran kartı güncelleme olayını pek anlamıyorum da. Bi de oyunun hangi sürümünü tavsiye edersin ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı