PES 2013 için 120 TL gamepad önerisi

alex007

Hectopat
Arkadaşlar sadece PES 2013 için kullanacağım o yüzden üst düzey bir şey istemiyorum nette 100-120 TL civarında Xbox 360'lar var fakat hepsi çakmadır büyük ihtimalle daha önce hadron, kontorland gibi markaların 50-60 TL'lik ürünlerini aldım ya çöpe attım ya iade ettim zorlarsam 150 TL'ye çıkabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben bunları buldum bunlardan hariç başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.

Monster pusat Pro aralarından en mantıklısı. SteelSeries'in o modeli rezalet diyorlar. Xbox 360'da çakmadır büyük ihtimal dediğin gibi. Monster Pusat Pro şekline yani Xbox tasarımına alışamam diyorsan benim gibi Gamesir G3S alabilirsin.

Hocam açıkçası dediğinizden çok bir şey anlamadım ama xinput özelliği var ayarlama yapar mısınız yapamaz mısınız bilmiyorum

Demek istediğim bu konsolda tuş ataması otomatik yapılıyor ya ben diyorum ki örneğin pes oynuyorsun pasa bastın fakat şut attı veya sola basınca oyuncu sağa gitti. Sen hiç karşılaşmadın mı böyle bir sorunla tuşların yerini değiştirne ihtiyacı duymadın mı?

Demek istediğim bu konsolda tuş ataması otomatik yapılıyor ya ben diyorum ki örneğin pes oynuyorsun pasa bastın fakat şut attı veya sola basınca oyuncu sağa gitti. Sen hiç karşılaşmadın mı böyle bir sorunla tuşların yerini değiştirne ihtiyacı duymadın mı?
Bu ayarları PES klasörüne girip, settings.exe gir. Burada ki kntrlchz bölümünden kendi istediğin gibi her gamepad için ayarlama yapabiliyorsun. Gerçi xinput PC oyunlarıyla tam uyumlu çalıştığı için zaten böyle bir sorun yaşamazsın büyük ihtimalle.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı