PES 2013 için transfer yaması önerisi

buyuksel

Kilopat
PES 13 için 2020, 21 veya 22 kadro yaması var mı? Birkaç tane denedim fakat ya hiçbir değişiklik olmadı ya da oyun açılınca hata vermeden direkt kapanıyor.

Sorunsuz oyuncu isimlerini söyleyen TR spiker ve oyuna ait yakın zamanda yapılmış kadro güncellemelerini nereden bulabilirim?

2020 sonuna kadar aslında devamlı olarak her sezon başında ve sonunda güncel yamalar geliyordu fakat geçenlerde benim de canım çekti, kontrol ettiğimde 2021 için güncel bir yama bulamadım maalesef. Bulursanız lütfen beni de bilgilendirin. Türkçe spikeri ise yamalar için bulmanız zor, genelde Pes 2013 yamalarının büyük bir kısmı Arap forumlarında yapılıp sonra İngilizceye çevrilmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu yaptım şuan da oynuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu yaptım şu an da oynuyorum.

Transfer ve yamalar çalıştı (nedense GS kalecisi Muslera yedek, savunma oyuncusu kalede) fakat Türkçe spiker klasöründeki programdataya atılan fazladan isim seslendirmeleri isimli klasördeki dosyayı ilgili yere atınca oyun bozuluyor. Sanırım transfer yaması 6.00 ile uyumlu değil.

Transfer ve yamalar çalıştı (nedense GS kalecisi Muslera yedek, savunma oyuncusu kalede) fakat Türkçe spiker klasöründeki programdataya atılan fazladan isim seslendirmeleri isimli klasördeki dosyayı ilgili yere atınca oyun bozuluyor. Sanırım transfer yaması 6.00 ile uyumlu değil.

Vallahi bilmiyorum ki. Ben de zaten Türkçe spiker vardı o yüzden bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı