PES 2013 kaydedilemiyor

xALPHINAx

Hectopat
Daha fazla  
Ben PES 2013 oynamak istiyordum. Adamı yaptım ismini falan yaptım ve oyuna girdim ve yeni kayıt kısmından ana lig kaydı yapmaya çalıştım fakat ana lig kaydedilemiyor diyor ve sistem ayarlarında da aynısı oluyor. Oyunun hızını +2 yapıyorum sistem verileri kaydedilmedi diyor. Bunun bir çözümü var mı ve oyunda transfer yaması var?

Yamadan kaynaklı olabilir crackli ise ondanda kaynaklı olabilir.
İstersen yamayı silip kaydolmayı dene olduktan sonra yamayı geri atarsın oyundan çıkıp.

crackten değil çünkü crackle oynadım moddan olabilir ona bakacagım
Baktım crackte sorun değil herhangi bir yama yapınca sorun ortaya çıkıyor tekrar asla kayıt yapamıyorum sistem verileri olsun normal veriler olsun hiçbir kayıt yapamıyorum ve ana ligde girdiğimde kayıt bölümü geliyor orada kaydetmiyor ESC basıyorum otomatik kayıt kapalı diyor bence sorun otomatik kayıt yapmaması bu otomatik kayıt nereden açacağım
ben otomatik kayıt nerden açabilirim
crackten değil çünkü crackle oynadım moddan olabilir ona bakacagım
Baktım crackte sorun değil herhangi bir yama yapınca sorun ortaya çıkıyor tekrar asla kayıt yapamıyorum sistem verileri olsun normal veriler olsun hiçbir kayıt yapamıyorum ve ana ligde girdiğimde kayıt bölümü geliyor orada kaydetmiyor ESC basıyorum otomatik kayıt kapalı diyor bence sorun otomatik kayıt yapmaması bu otomatik kayıt nereden açacağım
ben bu otomatik kayıt nasıl açacağım bilgisi olan var mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı