PES 2013 yama önerisi

Makaleler
5
Yer
Sancaktepe/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Arkadaşlar PES 2013 yaması lazım bana.

Yamada Türk ligi, takımların olabildiğince en güncel hali ile olmasını istiyorum. Takımların ve ligin güncel kalması için eksik oyuncu olmaması da önemli bir etken.
Bunların dışında Türkçe seslendirme kesinlikle olmalı.
Forma durumunu pek önemsemiyorum ama güncel olursa güzel olur.
Yüzler güncel olursa çok ama çok iyi olur.

Boş zamanlarımda MY club, kariyer modu oynamayı planlıyorum. Bunun dışında arada bir tanışlarla maç falan atma falan olacak.

Pesbox yaması var bildiğim benim. Uzun süre bunu kullandım. Yaklaşık 2 yıldır pes oynamadığım için yama mevcut değil. Bundan kaynaklı güncel bir yapıda oynamak istiyorum olabildiğince.

PES 2020 almayı düşünüyorum kısa sürede indirime girerse eğer. Girmezse PES 2013 ile devam 2021 çıkana kadar.

Bombpatch V6 şuan için PES 2013'ün en güncel yaması sanırım. PES 2020'de alınmaz artık 21'in çıkmasına şurada 3-5 gün var.

3-5 gün mü var. Benim görebildiğim 2021 haberi 2020 için güncelleme paketi.
Kaynak atar mısınız?

3-5 gün mü var. Benim görebildiğim 2021 haberi 2020 için güncelleme paketi.
Kaynak atar mısınız?

Oyun Steam üzerinden 15 Eylül'den itibaren oynanabilecek. Ayrıca ayrı bir oyun olarak geliyor.

Kaynak: [Çözüm] PES 21 için PES 20 gerekli mi? - Technopat Sosyal

Sana önerim eğer PES 2021 alma düşüncen varsa hazır oyun çıkmamışken indirim ile 60 TL'ye Myclub Club Edition paketini satın al.

Steam'e PES 2020 Lite'yi ekleyip oyunu indir, oyun açıkken Steam internet arayüzünden PES 2021'i satın al 60 TL'ye geliyor. Üstelik Myclub Club Edition ve 3.000 Myclub parası hediye.

Geri
Yukarı