Pes 2014 Geyikleri

Pes 14 PC'ye yüklediğime bin pişman oldum bence berbat olmuş hoşuma giden bi tek şey kafa topları iyi çıkıyor onun haricinde çöp. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
PES 2014, FIFA 11'in dışlanmış versiyonu gibi. Oyun mantığı, şutlar vs. FIFA'ya benzetilmeye çalışılmış. Yeni oyuncu yüzü yapımına yarayan motor gerçekten çok iyiydi fakat yapımcılar arkadaşlarının yüzünü yapmaktan (!) oyuncuların yüzünü yapıp oyuna aktaramayınca facia olmuş.

Bugün arkadaşlarla FIFA 14 2 v 2 yaptık. Yan masada PES 2014 oynuyorlardı. Çocukların ettikleri laflardan sonra bir dönüp baktım ve dedim ki: " cocumamış PES"...

Bugün arkadaşlarla FIFA 14 2 v 2 yaptık. Yan masada PES 2014 oynuyorlardı. Çocukların ettikleri laflardan sonra bir dönüp baktım ve dedim ki: " cocumamış PES"...

FIFA bu duruma 2 yıllık emekle geldi ve FIFA 12'de devrim yaptı. 3 yıldır da taht elinde. Kolay kolay da cocumalarına izin vermez PES'in.

FIFA 14 gelen patch'i ile tamamiyle şuan tek kral durumunda. Yani ötesi yok. Ben böyle güzel futbol oyunu görmedim gerçekten.

Maalesef Türkiye de en çok sevilen oyun pes. Kime sorsam pes daha iyi diyorlar. Nesi iyi robot gibi. Animasyonlar çok olmadığı için pas veya şut atmakta zorluk çekiyorsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı