PES 2015 Online Oturuma Katılmadınız Hatası

delibalta93

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun orjinal ve güncellemeler kurulu. Online girdiğim zaman hangi odayı denediysem "oturuma katılamadınız" hatası veriyor. Modem ve port ayarlarıyla ilgili bir kaç başlık okudum hiçbiri de olmadı yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleme:
Hangi ayarı denedin ve hangisi olmadı ? Hepsinden önemlisi modemin nedir en başta ? Güvenlik duvarın açık mı?
Ayarlarda online sekmesinde UDP Portu başlığındaki otomatik olan tiki kaldırdım vc modem arayüz sayfasında NAT ayarının etkin olması gerekmiş ki baktığımda zaten etkindi, sadece firewall etkindi onu kapattım yine olmadı. Modemin markası AirTies 5650 ve Windows güvenlik duvarı açık.

Son düzenleme:
Güvenlik Duvarını kapatıp deneyip.Sonucu bize söylermisiniz.
Aynı hatayı verdi, birde yukarıda söylediğim ayarlar doğrumudur ? Başka bir şey gerek mi ? Bu arada dostluk lobisinde oyun kurup beklediğim zaman bu sefer Rakiple bağlantı kurulamadı hatası veriyor.

Arkadaşlar sırf online oynamak için aldım oyunu, yok mu bilgisi olan ?

Hangi ayarı denedin ve hangisi olmadı ? Hepsinden önemlisi modemin nedir en başta ? Güvenlik duvarın açık mı?
Ustacım senin sorularıda cevapladım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı