PES 2018 iGPU laptopta kasıyor

onları önceden yapmıstım fakat bir ise yaramadı halen o görseldeki kısım yapılamıyor hatası veriyor
Arama çubuğuna grafik ayarları yazarak oyunu performans a ayarlayın ve Denetim Masası'ndan güç ayarlarına girerek PC i yüksek performans seçeneğine getirin.
onları önceden yapmıstım fakat bir ise yaramadı halen o görseldeki kısım yapılamıyor hatası veriyor

Onları önceden yapmıstım fakat bir ise yaramadı halen o görseldeki kısım yapılamıyor hatası veriyor.

PES 18 ayarlarından destek seçeneği kısmında bilgi toplama yerine tıklayın bazı sorunlar böyle çözülmüş eğer işe yaramaz ise PES 18 de bir sorun olması lazın benim ekran kartımıda görmüyordu.

PES 18 ayarlarından destek seçeneği kısmında bilgi toplama yerine tıklayın bazı sorunlar böyle çözülmüş eğer işe yaramaz ise PES 18 de bir sorun olması lazın benim ekran kartımıda görmüyordu.
yapıyorum fakat erişim engellendi diyor
yapıyorum fakat erişim engellendi diyor
PES 18 ayarlarından destek seçeneği kısmında bilgi toplama yerine tıklayın bazı sorunlar böyle çözülmüş eğer işe yaramaz ise PES 18 de bir sorun olması lazın benim ekran kartımıda

Son düzenleme:
Başka oyunlarda test edebilir misin?
F1
f1 2020 de bi test ettim fakat oyle kasma veya donmaya pek rastlamadım
f1 2020 de bi test ettim fakat oyle kasma veya donmaya pek rastlamadım
birde fifa 18 de denicem

Yeni konular

Geri
Yukarı