Çözüldü PES 2020 ağ ortamı test ediliyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Basmakcı

Hectopat
Arkadaslar ben PES 18 ve 19’da bilgisayardan oynadim hic boyle bir hata almadım. Oyuna giriyorum guncelleme falan varsa yapiyor ama herhangi bir online mac oynamaya calissam ag baglantisi test ediliyorada takilip kalıyor. Sadece VPN ile oynayabiliyorum o da pingimi yukseltiyor. Proxy ayarlarindan ben bu isi cozebilir miyim VPN kullanmadan? Çok tesekkur ederim.

Çözüm
Yurt internetinde falan olabilir misin? Normalde oyunun sorunsuz bir biçimde sunucuya bağlanması gerek.

Bu araçla bütün ayarları sıfırlayabilirsin:

Yurt internetinde falan olabilir misin? Normalde oyunun sorunsuz bir biçimde sunucuya bağlanması gerek.

Bu araçla bütün ayarları sıfırlayabilirsin:

Çözüm
Hayır Recep Bey, kendi evimden giriyorum oyuna. Oncekilerinde de aynı evdeydim. Netten araştırdım benimle aynı sorunu yasayan birkac kisi daha var onlar, VPN kullanarak cozmusler sorunu. Ben de 1 hafta öyle devam ettim ama oyuna para verdim bir de VPN para vermek istemiyorum. Ustelik pingimde artıyor öyle olunca. Teşekkürler cevap için.

Sorun Recep Bey'in onerdigi program sayesinde çözüldü. Tekrar tekrar teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar benim de buna benzer bir sorunum var pes2020 de mycluba giriyorum maça başlıyorum ve inanılmaz lag yaşıyorum bi süre oynamaya çalıştıktan sonra sizde bağlantı sorunu tespit edildi rakipte sorun bulunamadı diyip beni atıyor buna nasıl bir çözüm bulabilirim cod cs go nba 2k20 oynuyorum onlarda bu sorun olmuyor hiç lag yaşamıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı