Çözüldü PES 2021 Açılıp Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrTarcin

Decapat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. PES 2021 oyununu yeni satın aldım 8 saat sorunsuz oynadım fakat bugün açılmadı. Ses ayarlarında birkaç değişiklik ve AMD Catalyst programında bazı değişiklikler yapmıştım. Oyun açılmayınca programı sildim ve ses ayarlarını geri aldım fakat fayda etmedi. Dosya bütünlüğünü doğruladım, tüm sürücüleri silip tekrar yükledim ama bir değişiklik yok. Oyun açılırken KONAMI yazısı ve PES logosu geldikten sonra kapanıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Son güncellemeden sonra çoğu kişide bu sorun mevcut henüz bir çözümü yok. PES 2021 websitesinden açıklama yapılırsa diye takipte kalın başka yapaca bir şey yok.

Benimle alakalı bir durum diye endişelenmiştim. Teşekkürler.

Merhabalar. PES 2021 oyununu yeni satın aldım 8 saat sorunsuz oynadım fakat bugün açılmadı. Ses ayarlarında birkaç değişiklik ve AMD Catalyst programında bazı değişiklikler yapmıştım. Oyun açılmayınca programı sildim ve ses ayarlarını geri aldım fakat fayda etmedi. Dosya bütünlüğünü doğruladım, tüm sürücüleri silip tekrar yükledim ama bir değişiklik yok. Oyun açılırken konamı yazısı ve pes logosu geldikten sonra kapanıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Çok garip bir şekilde düzeldi. Muhtemelen sürücüleri silip yükledikten sonra bir süre beklemesi gerekiyormuş. Yardımcı olanlara teşekkürler.
Son güncellemeden sonra çoğu kişide bu sorun mevcut henüz bir çözümü yok. PES 2021 websitesinden açıklama yapılırsa diye takipte kalın başka yapaca birşey yok.

Son güncellemeden sonra çoğu kişide bu sorun mevcut henüz bir çözümü yok. PES 2021 websitesinden açıklama yapılırsa diye takipte kalın başka yapaca bir şey yok.

Benimle alakalı bir durum diye endişelenmiştim. Teşekkürler.

Merhabalar. PES 2021 oyununu yeni satın aldım 8 saat sorunsuz oynadım fakat bugün açılmadı. Ses ayarlarında birkaç değişiklik ve AMD Catalyst programında bazı değişiklikler yapmıştım. Oyun açılmayınca programı sildim ve ses ayarlarını geri aldım fakat fayda etmedi. Dosya bütünlüğünü doğruladım, tüm sürücüleri silip tekrar yükledim ama bir değişiklik yok. Oyun açılırken konamı yazısı ve pes logosu geldikten sonra kapanıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Çok garip bir şekilde düzeldi. Muhtemelen sürücüleri silip yükledikten sonra bir süre beklemesi gerekiyormuş. Yardımcı olanlara teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı