Çözüldü PES 2021 açmaya çalışırken NSIS error veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erhann_23

Picopat
Daha fazla  
Selam, PES 2021 sorunsuz çalışıyordu. Sonra maça girince çöktü attı oyundan ve şu hatayı verdi: NSIS Error error writing temporary file. Make sure your temp folder is valid. Tekrar girmeye çalıştığımda da oyunu açtığım an çöküp bu hatayı veriyor giremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Selam, PES 2021 sorunsuz çalışıyordu. Sonra maça girince çöktü attı oyundan ve şu hatayı verdi: NSIS error error writing temporary file. Make sure your temp folder is valid. Tekrar girmeye çalıştığımda da oyunu açtığım an çöküp bu hatayı veriyor giremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam klavyede Windows tuşu +r yapın çıkan yere %temp% yazın oradaki tüm klasörleri silin. Oradaki tüm her şey çöp korkmayın bir şey olmaz.
Selam, PES 2021 sorunsuz çalışıyordu. Sonra maça girince çöktü attı oyundan ve şu hatayı verdi: NSIS error error writing temporary file. Make sure your temp folder is valid. Tekrar girmeye çalıştığımda da oyunu açtığım an çöküp bu hatayı veriyor giremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam klavyede Windows tuşu +r yapın çıkan yere %temp% yazın oradaki tüm klasörleri silin. Oradaki tüm her şey çöp korkmayın bir şey olmaz.

Çözüm

Teşekkürler denedim oyun açıldı ama tekrar maça girsem yine yapar muhtemelen girmeye korkuyorum o yüzden antrenman kısmından oynayacağım.

Teşekkürler denedim oyun açıldı ama tekrar maça girsem yine yapar muhtemelen girmeye korkuyorum o yüzden antrenman kısmından oynayacağım.
Tamamdır hocam bekliyorum.

Bir değişiklik varmı hocam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı