Çözüldü PES 2021 Analig Kadroları Güncel Değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Can

Kilopat
Daha fazla  
Normal maç atmak istediğimde kadrolar canlı güncelleme yaptığı için güncel oluyor.
Fakat Analig yapmak istediğimde kadrolar eski.
Bazı seri çeken YouTuber'ların kadrolarını analig için güncel olduğunu gördüm. Sorun nedir? Ne yapmam gerekiyor?

Çözüm
Eğer analigi eskiden başlattıysanız yeniden kurmanız lazım diye biliyorum. Analig oynarken sen transfer yaptın diyelim. Canlı güncellemeyle o transfer yaptığın adam geri mi gidecek? Saçma olur. Tekrardan yeni bir analig kaydı oluşturursan sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
Eğer analigi eskiden başlattıysanız yeniden kurmanız lazım diye biliyorum. Analig oynarken sen transfer yaptın diyelim. Canlı güncellemeyle o transfer yaptığın adam geri mi gidecek? Saçma olur. Tekrardan yeni bir analig kaydı oluşturursan sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Çözüm
Yeniden analig kurduğumda yine eski kadrolar geliyor. Ayarlardan oyuncu düzenle menüsünde bile eski oyuncular var. Sadece normal maç atarken canlı güncelleme açık olduğu için güncel kadrolar geliyor. Çok garip. Nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Belgelerimden tüm kayıt dosyalarını indirdim. Ardından oyunu sıfırdan açarak direk canlı güncellemeleri aldım. Sonra hem ana lig hem de normal maçlarda en güncel kadrolar gelmiş oldu.

Belgelerimden tüm kayıt dosyalarını indirdim. Ardından oyunu sıfırdan açarak direk canlı güncellemeleri aldım. Sonra hem ana lig hem de normal maçlarda en güncel kadrolar gelmiş oldu.
kardeşim ben pek anlamıyorum ps den bendede aynı sorun var ana ligde kadro güncellenmiyor whatsapp dan yardımcı olma şansın varsa numaramı vereyim bi yardımcı ol lütfen

Geri
Yukarı