PES 2021 Analig Oyundan Atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

KEŞ KOALA

Kilopat
Daha fazla  
Kış indiriminde aldığım oyunu güzel güzel oynuyordum, farklı takımlarla farklı liglerde bir sürü analig kariyeri oynadım. Dün Championship'ten bir takım alayım onu şampiyon yapayım dedim, Brentford aldım devre arasına kadar da oynadım. Milli takım kadroları açıklandıktan sonra transfer dönemine geçmek için zamanı ileri al dediğimde oyundan attı, tekrar açtım tekrar denedim bir daha attı. Defalarca denedim aynı şey. Lisans yamalarını sildim, yeni kariyerler açtım, oyunu silip geri yükledim, Smoke Patch yükledim, ekran kartı driverini güncelledim ama yok arkadaş yine aynı yapıyor. Çözemedim. Ryzen 5 2400G işlemcim, 16 GB RAM'im var, ekran kartım işlemcinin APU'su.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kış indiriminde aldığım oyunu güzel güzel oynuyordum, farklı takımlarla farklı liglerde bir sürü analig kariyeri oynadım. Dün championship'ten bir takım alayım onu şampiyon yapayım dedim, brentford aldım devre arasına kadar da oynadım. Milli takım kadroları açıklandıktan sonra transfer dönemine geçmek için zamanı ileri al dediğimde oyundan attı, tekrar açtım tekrar denedim bir daha attı. Defalarca denedim aynı şey. Lisans yamalarını sildim, yeni kariyerler açtım, oyunu silip geri yükledim, smoke patch yükledim, ekran kartı driverini güncelledim ama yok arkadaş yine aynı yapıyor. Çözemedim. Ryzen 5 2400G işlemcim, 16 GB RAM'im var, ekran kartım işlemcinin APU'su.

Sorunu çözdün mü? Ben de hellas verona kariyeri yapıyordum ilk sezonu bitirdim 2.sezon devam et dedim ve yönetim hedef vs sordu onları da tıkladım geçtim yüklenirken oyundan attı tekrar girdim, analig devam et diyorum sol altta yükleniyor simgesi dönüyor ama oyundan atıyor. Problem tam olarak bu çözümünü biliyorsanız söyler misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı