PES 2021 Arda Emin Zevkliler Türkçe spiker yaması çıkıyor

moriste

Hectopat
Daha fazla  
PES 2021 oynamayı seven insanların bilgilenmesi için paylaşıyorum. Sadece PC sürümü için bugün Türkçe spiker yaması çıkıyor. Oyun daha güzel bir hal alacak buradan duyurmak istedim.
Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PES 2021 oynamayı seven insanların bilgilenmesi için paylaşıyorum. Sadece PC sürümü için bugün Türkçe spiker yaması çıkıyor. Oyun daha güzel bir hal alacak buradan duyurmak istedim.
Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Keşke gamepad olsa da oynasam. Klavyeden oynamak işkence.

Link:

Kaç adet oyuncunun seslendirmesi var acaba?

Tam da az önce oyunun indirmesi bitti ve deneme maçı yapıyordum. Dünden beri bekliyorum bunu. Oyunu çok sevdim. Zevk katlanır sanıyorum. Bari lig yaması indireyim.

Kaç adet oyuncunun seslendirmesi var acaba?

Konamı'ye ait tüm isim ve takım seslendirmeleri tamamlandı. Ekstra olarak 45 bin adet ekstra oyuncu ve takım ismi seslendiriliyor. Maç öncesi spiker konuşmalarının çevirileri sürüyor. Toplamda 15 bine yakın ses dosyası Türkçe'ye çevrilecek.
Tam da az önce oyunun indirmesi bitti ve deneme maçı yapıyordum. Dünden beri bekliyorum bunu. Oyunu çok sevdim. Zevk katlanır sanıyorum. Bari lig yaması indireyim.
pft patch indirmeni tavsiye ederim
çünkü bütün statlar var

Yeni konular

Geri
Yukarı