PES 2021 "Bağlantı kalitesi" hatası

supertea

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda sık sık şu hatayı alıyorum:

"Sizinle rakibiniz X ile aranızdaki bağlantı kalitesi belirgin bir biçimde kötüleştiği için bu maç şimdi sona erdirilecek."

Bazen rahatlıkla girip 3-4 maç üst üste yaptığım da oluyor ama her zaman değil.
İnternet hızım oldukça iyi ve LAN kablosu ile bağlandığım için stabil de.
Problemin çözümünü bilen var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Oyunda sık sık şu hatayı alıyorum:

"Sizinle rakibiniz X ile aranızdaki bağlantı kalitesi belirgin bir biçimde kötüleştiği için bu maç şimdi sona erdirilecek."

Bazen rahatlıkla girip 3-4 maç üst üste yaptığım da oluyor ama her zaman değil.
İnternet hızım oldukça iyi ve LAN kablosu ile bağlandığım için stabil de.
Problemin çözümünü bilen var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.
Bu sadece senden kaynaklı değil karşı tarafın da interneti sıkıntı yaratırsa olur. Kendi internetin iyi durumdaysa yapabileceğin pek bir şey yok.

Onu ben de düşündüm karşı tarafın bağlantısı kötü olabilir diye ama bu söylediğim sorun ortalama 3 maçtan 2 sinde karşıma çıkıyor. Daha oyun başlamadan bağlantı gidiyor. Arkadaşlarla lobi kurup maç yaptığımızda da beni atıyor. Bu nedenle benden kaynaklı bir sorun yada oyunda bir hata var.

Onu ben de düşündüm karşı tarafın bağlantısı kötü olabilir diye ama bu söylediğim sorun ortalama 3 maçtan 2 sinde karşıma çıkıyor. Daha oyun başlamadan bağlantı gidiyor. Arkadaşlarla lobi kurup maç yaptığımızda da beni atıyor. Bu nedenle benden kaynaklı bir sorun yada oyunda bir hata var.
Bilgisayarının özellikleri nedir? Isınma sorununuz var mı? Şaşırmayın çünkü ısınma sorunu olunca oyun atıyor.

Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz
AMDRadeon(TM)53001:00.0 2gb vram
12 Gb ram

Minimum sistem gereksinimlerini karşılayabiliyor sadece o yüzden en düşük ayarlarda oynuyorum, iyi bir soğutucu da var, sistem ısını takip ediyorum bir ısınma sorunu göremedim ama yine de bilgisayar kaldırmıyor da olabilir.

Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz
AMDRadeon(TM)53001:00.0 2gb vram
12 Gb ram

Minimum sistem gereksinimlerini karşılayabiliyor sadece o yüzden en düşük ayarlarda oynuyorum, iyi bir soğutucu da var, sistem ısını takip ediyorum bir ısınma sorunu göremedim ama yine de bilgisayar kaldırmıyor da olabilir.
Senden daha kötü sistem de oynuyorum da DNS ayarınızı 1.1.1.1 1.0.0.1 yapıp dener misiniz?

Baya bir yöntem denedim ama DNS ayarlarına hiç dokunmamıştım onu da bir dener sonuçları paylaşırım, sağolasın.
Baya bir yöntem denedim ama DNS ayarlarına hiç dokunmamıştım onu da bir dener sonuçları paylaşırım, sağolasın.
DNS ayarlarını dediğin gibi yaptım ama işe yaramadı malesef

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı