Çözüldü PES 2021 Gamepad sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

halilZZersS

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün PES 2021 Barcelona Edition'u Steam üzerinden satın aldım settings üzerinden Gamepad tuş atamalarını gerçekleştirip Ok'a basarak çıktım sonra Steam geniş ekranda Gamepad kullanarak PES 2021'e giriş yaptım fakat oyun içinde Gamepad'im hiçbir türlü çalışmadı. Gamepad modelim Dualshock4 DS4Windows yardımıyla kullanıyorum PES 2019'da hiç böyle bir sorun olmamıştı. Gamepad Steam ve pes21 Settings'te çalışıyor fakat oyun içinde çalışmıyor lütfen çözümü var mıdır bu sorunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben pes oynarken Dualshock 4'ü programsız Bluetooth aracılığı ile kullanıyorum. Settings'te otomatik görüyor ve ayarlarını yapıyor.

Bluetooth ile dener misin?

Zaten sürekli Bluetooth ile bağlanıyordum.

Birinci kontrollere Gamepad'i atadığınızı ve directınput seçeneğini seçtiğinizi kontrol ettiniz mi?

Evet, dediklerinizi yaptığım halde oyun içinde Gamepad üzerindeki hiçbir tuş çalışmıyor.
Pes'i silip yeniden yüklemeyi ve fidye yazılımına karşı korumayı kapatmayı denedim. Maalesef onlardan da sonuç alamadım. Lütfen arkadaşlar yok mudur bunun çözümü? Boşuna almış gibi hissediyorum.

Sorunu çözmüş bulunmaktayım arkadaşlar. Öneri verenlere teşekkür ederim. Tek yapmam gereken Settings'ten kontrol cihazını Xinput moda alıp oyuna girmekti. Bu arada bu konuyu nasıl "çözüldü"olarak ayarlayacağımı bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim. Daha yeniyim sitede.
Settings'ten Xinput'u seç. Steam'e yeni güncellemesi ile artık öyle hata veriyor. Dene kanka.
merhaba bugün steamden pes 21 aldım barça edition fakat ps4 dualshock bağlayamadım bi tek burda buldum ama settings ve xinput neresi bilmiyorum yardımcı olun lütfen
Teşekkürler dostum. Hallettim.
banada yardımcı olur musunuz
Settings'ten Xinput'u seç. Steam'e yeni güncellemesi ile artık öyle hata veriyor. Dene kanka.
hangi settings yardım eder misin
Arkadaşlar bugün PES 2021 Barcelona Edition'u Steam üzerinden satın aldım settings üzerinden Gamepad tuş atamalarını gerçekleştirip Ok'a basarak çıktım sonra Steam geniş ekranda Gamepad kullanarak PES 2021'e giriş yaptım fakat oyun içinde Gamepad'im hiçbir türlü çalışmadı. Gamepad modelim Dualshock4 DS4Windows yardımıyla kullanıyorum PES 2019'da hiç böyle bir sorun olmamıştı. Gamepad Steam ve pes21 Settings'te çalışıyor fakat oyun içinde çalışmıyor lütfen çözümü var mıdır bu sorunun?
tekrar merhaba settind falajn xlnput onları buldum fakat o xbox için ps4 hali var mı

Son düzenleme:
merhaba bugün steamden pes 21 aldım barça edition fakat ps4 dualshock bağlayamadım bi tek burda buldum ama settings ve xinput neresi bilmiyorum yardımcı olun lütfen

banada yardımcı olur musunuz

tekrar merhaba settind falajn xlnput onları buldum fakat o xbox için ps4 hali var mı
Discordun varsa oradan yardımcı olayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı