PES 2021 lisans yaması güvenilir mi?

Aslan19

Femtopat
Katılım
7 Mayıs 2021
Mesajlar
3
Teşekkürler, kendim yaptım ve kaydedilen tüm veriler gidiyor maalesef. Yaklaşık 5,6 sezon oynadığım ana lig verilerim silinmiş :( Lisans yaması kuracak varsa bilsin
Bilgilendirme için teşekkür ederim, yaşadığın durum için üzgün olduğumu da dile getirmek isterim. Yaklaşık 2 saattir gördüğüm tüm sitelere baktım net cevabı sadece sen vermişsin. Şimdi düşünüyorum 2-3 sezon oynadığım analigi UEFA lisansı olarak eğlenceli bir şekilde baştan mı başlasam yoksa devam etsem mi? :D Ben fazla güvenemiyorum bu lisans olaylarına, Steam'den aldım ban vs olayları ile karşılaşır mıyım? Steam veyahut KONAMI bu tarz yamalara müsaade ediyor mu? Yani kurduğum taktirde bir sorun ile karşılaşır mıyım? Hepsini geçtim bu yamalar güvenli mi virüs falan barındırıyor mu? Ve son sorum en güvenilir nereden indirebilirim? Zamanını çaldıysam hakkını helal edesin.
 

Aliosman Avci

Decipat
Katılım
15 Nisan 2020
Mesajlar
1.163
Çözümler
4
Bilgilendirme için teşekkür ederim, yaşadığın durum için üzgün olduğumu da dile getirmek isterim. Yaklaşık 2 saattir gördüğüm tüm sitelere baktım net cevabı sadece sen vermişsin. Şimdi düşünüyorum 2-3 sezon oynadığım analigi UEFA lisansı olarak eğlenceli bir şekilde baştan mı başlasam yoksa devam etsem mi? :D ben fazla güvenemiyorum bu lisans olaylarına, Steam'den aldım ban vs olayları ile karşılaşır mıyım? Steam veyahut konamı bu tarz yamalara müsaade ediyor mu? Yani kurduğum taktirde bir sorun ile karşılaşır mıyım? Hepsini geçtim bu yamalar güvenli mi virüs falan barındırıyor mu? Ve son sorum en güvenilir nereden indirebilirim? Zamanını çaldıysam hakkını helal edesin.

PES2021 orijinal oyunu, Smoke Patch ile kullanıyorum. Bugüne kadar bir sorun yaşamadım.

Arkadaşın dediği gibi smoke patch kullanın bir sıkıntısı yok.
 
KS
Aslan19

Aslan19

Femtopat
Katılım
7 Mayıs 2021
Mesajlar
3
Hepinize teşekkür ederim. Şu anda 5 parçası da iniyor. Artık doğaçlama kurmayı deneyeceğim, Allah kerim.
Hayırlı geceler dilerim... :kalp::kalp:
 

NathanD

Picopat
Katılım
8 Kasım 2020
Mesajlar
668
Çözümler
1
Yamanın linkini atar mısınız? Biz de faydalanalım. Bu arada Steam dosyalarının içine karışınca bir şey olur mu?
 

Yeni konular

Yukarı