PES 2021 ön sipariş

ESENYEL

Centipat
Steam'den pes21'i ön sipariş yaparak almak istiyorum ama ön sipariş ile alınca oyun açıklanınca ayriyeten para ödemek zorunda mıyım yoksa ön sipariş aldığım oyunu direkt indirip oynayabilir miyim? (Bütün özellikleri içinde.)

Steam'den pes21'i ön sipariş yaparak almak istiyorum ama ön sipariş ile alınca oyun açıklanınca ayriyeten para ödemek zorunda mıyım yoksa ön sipariş aldığım oyunu direkt indirip oynayabilir miyim? (Bütün özellikleri içinde.)

Ön spariş yaparsanız oyun çıktığı zaman direk kütüp hanenize gelir. Tüm özellikleriyle. Herhangi bir para ödemenize gerek kalmaz. Oyun şu an 60TL sanırım oyun çıkınca 120TL olursa o aradaki 60TL'yi ödemiyorsunuz.

Konuyla alakasız fakat tavsiyem Pes 2022'yi beklemeniz. Biri açıklama yapmıştı, Pes 2021 DLC olarak çıkacak. Pes 2022 ise yeni bir oyun motoruyla yapılacak, baştan tasarlanacak diye. Soruya gelirsek aldığınız fiyatla kalırsınız. Ek bir ücret ödemezsiniz.

PES20 ye sahip olan birisi olarak söylüyorum oyun Fifa'nın yanından bile geçemiyor ve PES21 DLC olarak gelecek. Bu yüzden 60TL'nizi çöpe atmayıp PES22'yi beklemenizi veya FIFA serisine yönelmeniz olur. Mekanik ve özellikle yapay zeka açısından berbat.

Son düzenleyen: Moderatör:
PES21 oyununu almanızı ben de önermem, zaten son yıllarda çıkan PES oyunlarında pek bir fark göremiyorum. Eğer PES22 başka bir grafik motoruyla yeniden yapılacaksa onu bekleyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı