PES 2021 oyun içi taktik değişiyor

İşletim sistemi
Windows 10

alieren1218

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben PES 2021 oynarken maç esnasında (myClub) top bendeyken hareket halinde olduğum zaman taktik değişiyor. Bu maçlarımı vesaire kötü etkiliyor dikkatimi de bozuyor. Nasıl çözebilirim?

Kol bu şekilde analog açık oynuyorum.

0c089b2c-6eaa-4953-827a-85bddfa269a5.jpg

Merhabalar, ben PES 2021 oynarken maç esnasında (myClub) top bendeyken hareket halinde olduğum zaman taktik değişiyor. Bu maçlarımı vesaire kötü etkiliyor dikkatimi de bozuyor. Nasıl çözebilirim?

Kol bu şekilde analog açık oynuyorum.

Eki Görüntüle 1017664

Oyunu durdurup sol tarafta taraf değiştir yeri vardı ismi öyleydi sanırım. O yere girip şut tuşuna basın. Standart ayarlar gibisinden bir şey yazar. Baştan 2. yere girin oynadığınız tuşa göre, değişin örneğin ben tuşlar ile oynuyorum, siz analog ile oynuyorsanız analogu seçin düzelecektir 🙂

Oyunu durdurup sol tarafta taraf değiştir yeri vardı ismi öyleydi sanırım. O yere girip şut tuşuna basın. Standart ayarlar gibisinden bir şey yazar. Baştan 2. yere girin oynadığınız tuşa göre, değişin örneğin ben tuşlar ile oynuyorum, siz analog ile oynuyorsanız analogu seçin düzelecektir 🙂

Reis bir şey anlamadım daha detaylı anlatabilir misin teşekkürler?

Reis bir şey anlamadım daha detaylı anlatabilir misin teşekkürler?

Hocam maça girin sonra oyunu duraklatın ve sol tarafta tarafları seçin bölümüne girin. Daha sonra şut tuşuna basın önünüze, ekran gelecek üstten 2. olan yere girin ve kolunuzun, hangi tuşları ile oynuyorsanız örneğin analog seçiniz sonra oyununuza devam edebilirsiniz 🙂 Bunu maça girmeden kol hangi tarafta olacak diye soruyor ya orada da ayarlayabilirsiniz.

Hocam maça girin sonra oyunu duraklatın ve sol tarafta tarafları seçin bölümüne girin. Daha sonra şut tuşuna basın önünüze, ekran gelecek üstten 2. olan yere girin ve kolunuzun, hangi tuşları ile oynuyorsanız örneğin analog seçiniz sonra oyununuza devam edebilirsiniz 🙂 bunu maça girmeden kol hangi tarafta olacak diye soruyor ya orada da ayarlayabilirsiniz.

Reis şutla ne alakası var anlayamadım ve myClub olduğu için analog mu klavye mi göstermiyor sistem ayarlarından geçiş yapıyorum. Tam anlayamadım o yüzden.

Reis şutla ne alakası var anlayamadım ve myClub olduğu için analog mu klavye mi göstermiyor sistem ayarlarından geçiş yapıyorum. Tam anlayamadım o yüzden.

Hocam bu videoyu izleyin, ilk girdiği yere girip ayarınızı yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı