PES 2021 silinen oyuncular nasıl geri getirilir?

DandeIion

Femtopat
Arkadaşlar aylar önce oyun ilk çıktığında Steam'den alıp oynamıştım sonra Online da sıkılıp oyuna uzun süre ara verdim. Şimdilerde bende Master lig yapma isteği oluştu ama ilk zamanlarda bulunan oyuncuların birçoğunu oyunda göremedim. Örnek olarak higuain Max kruse, matuidi gibi futbolcular oynadıkları liglerden olsa gerek oyuna gelen DLC'ler ile silinmişler. Ben bu oyuncuları yüzleriyle birlikte nasıl geri getirebilirim?

Arkadaşlar daha önce hiç bu sorunla karşılaşan biri olmadı mı offline modda sezon başındaki topçuları geri getirmek istiyorum Master lig için.
Arkadaşlar aylar önce oyun ilk çıktığında Steam'den alıp oynamıştım sonra Online da sıkılıp oyuna uzun süre ara verdim. Şimdilerde bende Master lig yapma isteği oluştu ama ilk zamanlarda bulunan oyuncuların birçoğunu oyunda göremedim. Örnek olarak higuain Max kruse, matuidi gibi futbolcular oynadıkları liglerden olsa gerek oyuna gelen DLC'ler ile silinmişler. Ben bu oyuncuları yüzleriyle birlikte nasıl geri getirebilirim?

Arkadaşlar daha önce hiç bu sorunla karşılaşan biri olmadı mı offline modda sezon başındaki topçuları geri getirmek istiyorum Master lig için.
Bu sorunu yaşayan kimse olmadı mı cidden ?

Son düzenleme:
Valla hocam ben pes 13ten sonra pese veda edip fifaya döndüm. Ama o zamanlar böyle bir şey için düzenleme kısmında takım kadrolarını varsayılana çevirince mi, oyunu sıfırlayınca mı ne orijinal kadrolar gelirdi. Şimdi de öyle mi bilmiyorum ama.

Vallahi hocam ben PES 13'ten sonra pese veda edip FIFA'ya döndüm. Ama o zamanlar böyle bir şey için düzenleme kısmında takım kadrolarını varsayılana çevirince mi, oyunu sıfırlayınca mı ne orijinal kadrolar gelirdi. Şimdi de öyle mi bilmiyorum ama.

Kardo cevabın için sağ ol bende araştırıyorum Player ID falan bir muhabbetler varmış bir yandan dediğin şeyi deneyeceğim eldeki editi güvenceye alıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı