PES 2021 takım için taktik-diziliş önerisi

Clf

Decapat
Merhabalar, çok tutarlı bir konu değil ama açayım dedim yine de. Kuzenimle PS4'te PES 2021 oynuyoruz zaman zaman. Her zaman hep Arsenal (çift forvet yapıyor) alıyor ve bir türlü şansım tutmuyor. Ben Bayern alıyorum ama takım daha çok tek forvete uygun olduğundan pek bir başarım olmuyor. Oyun sevdalıları takım veya taktik-diziliş önerisi yapabilirler mi 2 dakikalarını ayırıp?

Merhabalar, çok tutarlı bir konu değil ama açayım dedim yine de. Kuzenimle PS4'te PES 2021 oynuyoruz zaman zaman. Her zaman hep Arsenal (çift forvet yapıyor) alıyor ve bir türlü şansım tutmuyor. Ben Bayern alıyorum ama takım daha çok tek forvete uygun olduğundan pek bir başarım olmuyor. Oyun sevdalıları takım veya taktik-diziliş önerisi yapabilirler mi 2 dakikalarını ayırıp?
O Arsenal alıyorsa sen de PSG al.

Merhabalar, çok tutarlı bir konu değil ama açayım dedim yine de. Kuzenimle PS4'te PES 2021 oynuyoruz zaman zaman. Her zaman hep arsenal (çift forvet yapıyor) alıyor ve bir türlü şansım tutmuyor. Ben bayern alıyorum ama takım daha çok tek forvete uygun olduğundan pek bir başarım olmuyor. Oyun sevdalıları takım veya taktik-diziliş önerisi yapabilirler mi 2 dakikalarını ayırıp?

Hocam sağ açık sol açık şeklinde bir kadro iyi gider bayerne ama açıkları biraz lewaya yakın yerleştirin lewa indirir topu sizde plase ile yapıştırın şutu :D

Diziliş ve oyuncular olarak ney yapayım? Bu arada PSG neden özellikle onu anlamadım?
Kadrosu daha iyi. Kolsuz değilsen yenilmezsin. Diziliş olarak bunu öneririm.

Dosya Ekleri

• IMG_20211120_110148.jpg
    IMG_20211120_110148.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 894

Geri
Yukarı