PES 2021 takım ruhu sorunu

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar ben uzun süredir FIFA kariyer mod oynuyordum bu sene PES 2022 oyununa destek olamak için makul fiyatlı olan PES 2021 aldım. Kariyer modunda küçük takım aldım ve takım ruhu sorunu var belki çözümü çok kolay ama ben bilmiyorum maçları da ben oynuyorum en fazla 59 oldu simule ediyorum fark yiyorum her maçıda ben yapmak istemiyorum yapsam da pek bir şey değişmiyor kötü oynuyor takım kısacası nasıl yükseltirim?

Aynı oyuncularla sürekli maç yaptıkça artıyor o takım ruhu. Başlangıçta direkt çok yüksek seviyede olmuyor. Takıma yeni oyuncu katıldıkça artış/düşüş yaşanabiliyor. Oyuncuların takıma alışması gerekiyor.

İlk başlarda sim. yapınca evet, fazla yenilgi alıyor takım.

Merhaba,
Takım ruhunu artırmanın birçok yolu var. Birincisi oyuncular ne kadar çok birlikte maç yaparsa ruh o kadar yükselir.
İkincisi teknik direktör aşinalık desteğini kullanırsan ruh yükselir.

Merhabalar ben uzun süredir FIFA kariyer mod oynuyordum bu sene PES 2022 oyununa destek olamak için makul fiyatlı olan PES 2021 aldım. Kariyer modunda küçük takım aldım ve takım ruhu sorunu var belki çözümü çok kolay ama ben bilmiyorum maçları da ben oynuyorum en fazla 59 oldu simule ediyorum fark yiyorum her maçıda ben yapmak istemiyorum yapsam da pek bir şey değişmiyor kötü oynuyor takım kısacası nasıl yükseltirim?

oyun kurucu veya akıllı oyuncu rolündeki oyuncuları alıp kaptan yaparsan hem takımında akıllı oyuncu veya oyun kurucu rolüne sahip oyuncu olma olasılığı artar hem de takım ruhu artar en ucuzu isco 20m euro ve 2.5m euro maaşla alınabiliyor örnek olarak.

Geri
Yukarı