PES 2021 transfer görüşmesi FIFA gibi mi?

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar FIFA'da bir ekran geliyor mesela fiyat düşürme arttırma, diyalog falan içeriyor. Aynı tarzda PES 2021'de var mı?

images (8).jpeg

Bunun gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil, seçenekler daha kısıtlı. Mailleşme gibi düşünün. Bir yanıt geliyor, evet hayır veya karşı teklif yapıyorsunuz, birkaç saat veya gün geçiyor yanıt geliyor. FIFA'da olduğu gibi yüz yüze el sıkma yok. Kariyer modu istiyorsanız FIFA'da kalın. İki oyunu da deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.

belli bir noktaya kadar pazarlık yapabiliyorsun ama 3. kişi olarak oyunda teknik direktörsün o yüzden sen squadına fiyatı veriyorsun onlarda karşı tarafa iletiyor ve ileri aldığında işte biraz daha zorlarsak alırız veya oyuncu kabul etmedi diye mesajlar geliyor ha bu arada anlattıklarımın animasyonu yok ana lobiden mesajlar yerinden okuyorsun

Değil, seçenekler daha kısıtlı. Mailleşme gibi düşünün. Bir yanıt geliyor, evet hayır veya karşı teklif yapıyorsunuz, birkaç saat veya gün geçiyor yanıt geliyor. FIFA'da olduğu gibi yüz yüze el sıkma yok. Kariyer modu istiyorsanız FIFA'da kalın. İki oyunu da deneyimlemiş biri olarak söylüyorum.
Evet biliyorum PES in önceki oyunlarını oynadım 2021 öylemi diye merak etmiştim. FIFA hiç oynamadım bilmiyorum belki denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı